2733
2734
عنوان

واى حالم بد شد تاپيكرو ديدم😭😭🤮🤮🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 51 پست
وای من تو اتاق تاریک نشستم بیجور🤕😨😨😨😅😂

😆😆😆😆😆خودم تنها بودم هی برمیگشتم پشتمو نگاه میکردم😯

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😆😆😆😆😆خودم تنها بودم هی برمیگشتم پشتمو نگاه میکردم😯

منم🤣🤣🤣🤣موهام بازه نور گوشی زده بود بهش یلحظه فک کردم یکی سرشو چسبونده بهم 🤦‍♀️🐒🤣

بهترین چیز درباره من تویی..♡
منم🤣🤣🤣🤣موهام بازه نور گوشی زده بود بهش یلحظه فک کردم یکی سرشو چسبونده بهم 🤦‍♀️🐒🤣

یاخداااا😯😦😄😄😄😄اصلا جنبه ندارم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
🤕🤷‍♀️😂😂😂😂😂😂

چندشب پیش از تو سالن نور زده بود رو در اتاق سایه افتاده بود بیدار شدم هرچی نگاه کردم نتونستم بفهمم سایه ی چیه.وحشت کردم ولی تو اوج خواب بودم گرفتم خوابیدم دوباره😞😦😂😂😂

چندشب پیش از تو سالن نور زده بود رو در اتاق سایه افتاده بود بیدار شدم هرچی نگاه کردم نتونستم بفهمم س ...

منم ازاین چیزا واسم اتفاق افتاده😂😂😂😂😂😂😂

فقط اون خوابیدنت🤦‍♀️😂😂😂😂😂

منم ازاین چیزا واسم اتفاق افتاده😂😂😂😂😂😂😂 فقط اون خوابیدنت🤦‍♀️😂😂😂😂😂

شوهرم از این اخلاقم کفری میشه🤕میگه من گاهی اوقات حالم بدمیشه بیدار میشم و خوابم میپره اما تو اصلا متوجه نمیشی.باهام قهر میکنه😂😂😂😂بابا مگه دست خودمه؟خوابم دیگه.همیشه میگه خوشبحالت  زیر سرت پاره آجر هم باشه بشمار سه خوابت میبره😞

2740
شوهرم از این اخلاقم کفری میشه🤕میگه من گاهی اوقات حالم بدمیشه بیدار میشم و خوابم میپره اما تو اصلا م ...

😂😂😂😂😂😂خندم گرفت بهت.من عقدم خونه بابام فعلا😍😂

منم خسته باشم سرمو بزارم رفتم تا صبحم قشششششنگ تخت میخوابم

😂😂😂😂😂😂خندم گرفت بهت.من عقدم خونه بابام فعلا😍😂 منم خسته باشم سرمو بزارم رفتم تا صبحم قشششششن ...

پس مثل خودمی.بعد عروسی داستانهای منو خواهی داشت😁

پس مثل خودمی.بعد عروسی داستانهای منو خواهی داشت😁

جون جون میمیرم واسه داستان😂😂😂😂😂😂

اقا حس میکنم جن داره راه میره تو خونه..من برم زیر پتو

نمیتونم باور کنم ک این جور حشرات رو نمیتونید بگیرید😐

باور کن    یعنی کوچکترین عنکبوت هم ببینم زهر ترک میشم     وحشتناک از عنکبوت میترسم وحشتنااااااک

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
باور کن    یعنی کوچکترین عنکبوت هم ببینم زهر ترک میشم     وحشتناک از عنکبوت میتر ...

🤐جدی 

انقد گرفتماا 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
جون جون میمیرم واسه داستان😂😂😂😂😂😂 اقا حس میکنم جن داره راه میره تو خونه..من برم زیر پتو

ای کلک😉 وای خدا😂😂😂😂منم الان همین حسوداشتم.شوهرم اومد دیگه تنها نیستم.برو برو.شب بخیر

2706