2733
2734
عنوان

بیایین ببینم😃😃😉 یه کم بخندیم

412 بازدید | 54 پست

تا حالا چه خراب کاری هایی کردین تو خونتون. چه گندهای جالبی زدین؟؟ تعریف کنین بخندیم یه کم

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه بودم زرد چوبه ریختم زمین اومدم دستمال بکشم مامانم نفهمه

دستالو خیس کردم کشیدم روش

نصف فرش زرد شد  

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
راهنمایی بودم با سلیقه حیاطو شستم بعد ترازو دیجیتالی بابام خاک گرفته بود قشنگ تمیز کردم شستمش شب با ...

واسه همه سلیقه هات مرسی😐

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹
2738

تخم مرغ و گذاشتم تو ماکروفر که نیمرو شه😁!

۱۴سالم بود

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

قبلنم گفته بودم...بچه که بودم کتاب داستانایی که خط خطی میکردمو میشستم می انداختم رو بند  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
تخم مرغ و گذاشتم تو ماکروفر که نیمرو شه😁! ۱۴سالم بود

آفرین دیگه چیکارا کردی؟

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

عموم طبقه بالای ما بود مجرد بود خیلی بداخلاق بود همش دعوامون میکرد.. من 6 سالم بود دادام 5 سالش کفشاشو بریم انداختیم سر کوچه....😂😂😂یه بارم یه لنگشو انداختیم تو نون خشکیا

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.
قبلنم گفته بودم...بچه که بودم کتاب داستانایی که خط خطی میکردمو میشستم می انداختم رو بند     ...

باریک الله😂🤣

2706