2733
2734
عنوان

فک میکنی از زندگی باهات خیلی خوشحالم هه

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 82 پست
راس میگه فقط اهنگ شادگوش کن بخدااونقدرروحیت عوض میشه.ان شاءالله ک برمیگرده ب سرزندگیش.بنظرم تواونقدر ...

وقتی ازت تعریف نکنه نگه دوست دارم فقط با بچش بگه بخنده حس اضافی بودن دارم 

باور ک چنروز میگم خودمو بکشم راحت شه اگه نمیخادم 

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂

مطمئن باش با سن کمت میتونی کاری کنی ک همسرت باهات رفتار بهتری داشته باشه 

چند سالشه ؟

مردها یه اخلاق گندی دان البته بعضی هاشون زیاد تحویلشون بگیری فکر میکنند چه تحفه ای هستند 

بداخلاق نشو ولی سعی کن تحویلش نگیری قربون صدقه اش نرو برای خودت وقتی هست اهنگ شاد بزار برقص 

به خدا وقتی ببینه تو برای خودت ارزش قائلی اون هم مرزش رو میفهمه 

اول باید یاد بگیری به خودت احترام بزاری بعد از بقیه توقع احترام داشته باشی 

چقدر خودت و دوست داری 

برای خودت چه کارهایی میکنی ک خوشحالت کنه 

من سایت عباسمنش و بهت معرفی میکنم تو تلگرام فایلای رایگانش فراونه ...فقط گوش بده ببینه چقدر خودت و تحقیر کردی تا اینجا ک نتیجه اش شده این

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اخلاقش خوب بودبراخانوادش خوب میشد ن اینکه براادمای بیرون.بنظرم خودت گندش کردی.براهمینه ک میگن مر ...

کاش زشت بود انقد تو سرم نمیزد اخه مگه زشت و زیبایی انقد ارزش داره 

ای جان قربونت برم بنظرم خیلی گناه داری.بمیرم برات.خیلی ناراحت شدم.😭

هعی من خیلی وقته تو خودم دفن شدم وقتی بفهمی دیگه براش ارزشی نداری

2731
مطمئن باش با سن کمت میتونی کاری کنی ک همسرت باهات رفتار بهتری داشته باشه  چند سالشه ؟ مردها ی ...

ممنون ایدی یا لینکشو بزار 

26سالشه

وقتی ازت تعریف نکنه نگه دوست دارم فقط با بچش بگه بخنده حس اضافی بودن دارم  باور ک چنروز میگم خ ...

باباچراخودتوبکشی جداشوبقران جدانشی ینی زندگیتوتباه کردی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
کاش زشت بود انقد تو سرم نمیزد اخه مگه زشت و زیبایی انقد ارزش داره 

اره برامرداخیلی اهمیت داره.فک میکنن بردپیتن همه زناله له میکنن براش

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2740