2726

خیلی درده دوسش داریو نداره بمیری براش بهت بخنده کارت بشه اهنگو و گریه و ی حس خودکشی واس اینکه دیگه ریختتو نبینه راضی بشی بمیری از دستت راحت بشه خودکشی سخته ...دارم بهش فک میکنم خیلی ضعیفم کاری میکنه ارزوی مرگ بکنم هر ثانیه منو میکشه

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدا شو خوشبخت شو شاد باش تا اون هرروز بخاطر از دست دادنت حسرت بخوره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
جدا شو خوشبخت شو شاد باش تا اون هرروز بخاطر از دست دادنت حسرت بخوره

چقدراحت میگی جداشو

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

هنوزمعلومه ک تووعشق خامی داری غرق میشی.ول کن بابادنیاارزش خودکشیونداره اینجاازاون دنیاک راحت تره.ب فکرآخرتت باش.عشق کیلوچنده

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
چقدراحت میگی جداشو

میگه میخام خودم بکشم😐منم گفتم نکش جداشو ازش

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
فک کردم شعره  حالت رپ خوندم 😁

منم 😁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
ول کن بابا انگار دراسمون باز شده تو یه نفر عاشق شدی افتادی.  دنیا پر از ادمهای عاشق شکست خوردس ...

نمیشه 

وقتی هروز با ی جمله ی کلمه میشکنتت ب چی امید داشته باشم 

امید من اونه حیف

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂
2706