2737
2739
عنوان

برنجم کم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 71 پست

من واسه دو نفر ۵تامیریزم یه کوچولو اضافه میاد اونم اگه شوهرم گشنش باشه نمیمونه 

پیمونمم از فنجون شیشه ای خورشیدیاس 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من برای نه نفر ۱۳تا پیمونه میزنم 

پیمونم هم مال پلوپزمه 

مامانم همیشه میگه غذاتونو اندازه یه نفر اضافه بزارید شاید یکی گرسنه از راه رسید 

شما هم یکم بیشتر بگیر تا برنجت ری کنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
خو بیشتر بریز خدایی برا سه نفر انقد کمه من واسه همسرم تنها پنج تا درست میکردم الان سه تا درست میکنم ...

وای جدی؟؟ من یک ونیم پیمونه برای خودم و شوهرم میزارم...☺واقعا میگی ۵ تا رو؟

2740

هرکی اندازه شکم وخوراک خودش میگه😂😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
پیمانه استاندارد پیمانه پلوپزه همیشه هم برا مهمون یکی دو تا بیشتر بزار برا سه نفر ۴ پیمانه اگه خیلی ...

پیمانه پلوپز خیلی کوچیکه! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وای جدی؟؟ من یک ونیم پیمونه برای خودم و شوهرم میزارم...☺واقعا میگی ۵ تا رو؟

منم وقتی دونفر بودیم 1 و نیم میریختم! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔