2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حس ششمه دیگه از طرف خدا نیست که😁

والااا..

اخه میدونستم سره کاریه واسه همین این سوالو ازش پرسیدم..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
واسه من ك خوب نبود عزيزم امضامو بخون 😔😔😔 ان شاءالله واسه شما خوب باشه و خوشبخت شى گلم

عزیزدلم امضاتو خوندم. خدا خودش به دادت برسه. دنیا ب چشم بهم زدنی عوض میشه. ب فکر خودکشی نباش فقط توکل کن بگو زندگیمو عوض کن

لطفا ی صلوات بفرستین هدیه ب امام زمان❤
2728
لینِک کانال در ایتا و سروش 👇 @aghleashegh_eshgheaghel لینک کانال اصلی ما در تلگرام👇👇 https://t. ...

فداتشم عزيزدلم مرسى مهربون حتما عضوش ميشم شايد بالاخره فرجى شه😔😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
دعا نویس نیس که محاکمش میکنین حس ششم داره 

خب حسه ششمشم خوب نیست ک

میگه خواهرت سه ساله دیگه ازدواج میکنه در صورتی که خواهره من ازدواج کرده بچه هم داره..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2740
عزیزم من چی شوهرم همش دلش پیش خوشکلیا دیگرونه منم خب زشت نیستم خوشکلم دست رو دست زیاده بعد من همش حس ...

منم حس تو رو دارم 

یکم پوستم سبزه اس ولی در کل خوشگلم ولی چون با حرفاش روحیه آم ضعیف شده لاغرم دست میزاره رو این نقطه ضعف ها 

من زدم تو خط خرید کرم های ژاپنی خدا کنه جواب بده یه سری کره گرفتم جالب نبود 

چرا عمل کنی خواهر کرم های خوب بگیر

چن سالته ؟ شاغلی؟

٣٠ سالمه اره شينيون كار يه سالنم

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2706