2737
2734
من یه خواستگار خوب داشتم،مذهبی بود و ترم های آخر پزشکی بود بنا به شرایطی ردش کردم،آیا دوباره همدیگه ...

بله عزیز دوباره میاد خواستگاری اگه قبول کنی خوشبخت میشی

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سه سال دیگه

عزیزم من یک دونه خواهر دارم که اونم ازدواج کرده دو تا هم بچه داره....

میشه مردمو سرکار نذاری

بعدم یکی دیگه ازت پرسیده بود من کی ازدواج میکنم گفتین چهار سال دیگه ولی متاهل بود..کاربر ترانه عاشقانه..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
بله عزیز دوباره میاد خواستگاری اگه قبول کنی خوشبخت میشی

ولی من احساس می کنم باهاش خوشبخت نمیشم،چرا؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2740
عزیزم من یک دونه خواهر دارم که اونم ازدواج کرده دو تا هم بچه داره.... میشه مردمو سرکار نذاری بعدم ...

حس ششمه دیگه از طرف خدا نیست که😁

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
بله تا ۸ سال دیگه صبر داشته باش کم کم خوب میشه

عزیزم من چی شوهرم همش دلش پیش خوشکلیا دیگرونه منم خب زشت نیستم خوشکلم دست رو دست زیاده بعد من همش حس میکنم که زندگیش با منو نمیخواد اصلا دوستم نداره بخصوص بعد عید خ سرد شده دلم میخواد تو خونش به خودم برسمو و یسری جراحی ها زیبایی کنم فک بینی تا یکم جذبش کنم چون دلش میخواد خوشکل بشم ولی خب هر کسی خوشکل تر از خودش زیاده دیگه اصلا بهم محبت نمیکنه رفتار عادی بخاطر میل جنسی میاد سمتم فقط تخمدانامم ضعیفه دلم میخواد اول ارتودنسی جراحی فکمو کنم بعد باردار بشم بعدش فکمو عمل کنم اما نمیدونم شوهرم جذبم میشه یا نه همش تو ایندم میبینم که بهم خیانت میکنه و میخواد جدا شیم خ مشکل داشتیم تو نامزدیو..خانوادگی بود الان یه ساله به ظاهرم گیر داده 

2706