2737
2734

پست قبلی ازیکم خوبی شوهرم گفتم ک شیرینی زندگی هم دیده شه❤ بین این همه تلخی.خوبه بگم ک ماهم تو زندگی بحث و دلخوری و ناراحتی هم داشتیم ک باسیاست و رفتار درست و بخشش حلش کردیم.چندتا از دوستان پرسیدن راز این خوشبختی چیه دیدم خالی از لطف نیست بگم شاید تجربه ای بشه واسه دوستان...فکر میکنم اصل مهم اینه ک حرمتا بینمونو هیچ وقت نذاشتیم بشکنه تو اوج دعوا و دلخوری فحش و بد و بیراهی بهم ندادیم.میدونی وقتی فحشی داده میشه دل میشکنه کینه میشه.همین عشقو کم میکنه .هیچ وقت به خانواده هم بی احترامی نکردیم.حتی تو دعواهای خانواده مون دخالت نکردیم پشت نگرفتیم گذاشتیم خودشون مشکلشونو حل کنن.همینک احترام خانواده بذاری کمک کنی بهشون احترام و عشق و زیاد میکنه ..هیچ وقت نذاشتیم.عشقمون سرد و قدیمی شه با وجود بچه قرارای دونفره مونو حفظ کردیم گاهی لازمه بچه رو بذاری جایی خلوت کنین . موقع دعوا و دلخوری ساکت میشیم ک حرفی تو جهل بهم نزیم .معمولا وحید میره بیرون اروم شدیم برمیگرده .یامن میرم تو اتاق ک اروم شم حرف بدی نزنم.بعدش وقتی میخوای از هم گله کنین خیلی مهمه ک اول خوبیاشو بگین بعد دلخوری و بیان کنین.ازادی همو نگرفتیم ارتباط و رفت و امد و دورهمی دوستانه مجردی مونو حفظ کزدیم این باعث میشه فکر نکنی اسیر شدی.مثلا بعضیا دیدم میگن چجوری دلت میاد بدون بچتون یا بدون همدیگه بری سفر یا کافه.ولی لازمه خلاصه دوستیم باهم مثل دوران مجردی پکنیک دونفره میریم.سالگردا معمولا جشن دونفره میگیرم..خلاصه کنم عزیزم .حفظ حرمتا .احترام به خانواده ها.خلوت و دوستی و قرارای عاشقونه.حفظ جذابیت و بخود رسیدن.بعد ازدواج خیلیا بیخیال تیپ وظاهر میشن.بخودمون میرسیم واسه هم جذاب باشیم.و....بازم تاکید میکنم احترام به های همدیگ خیلی مهمه وقتی خاتواده راضی باشن بخوای نخوای تو چشم شوهر یا زن عزیز تر میشی 🌺❤

انشا الله همیشه خوش باشید

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشبخت باشی گلم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘