2733
2739

اینارو اینجا نگین بهتره

بعضیا دلشون میشکنه😉

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

امشب شیطونیش گرفته😍😍

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اینارو اینجا نگین بهتره بعضیا دلشون میشکنه😉

منم بعضی وقتا دلم میخواد بیام از قشنگیای بارداریم اینجا تاپیک بزنم. شوهرم بی ذوقه هیچکس دیگه رو هم ندارم هم زبونام فقط تو نینی سایتند!

خدا انشالله به هرکی دلش نینی میخواد یه تپل سالم صالح خوبشو زودی بذاره تو دامنش 💓

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
اینارو اینجا نگین بهتره بعضیا دلشون میشکنه😉

ببخشید ولی اینجا اسمش نی نی سایت اینجا نگیم کجا بگیم😄

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
وای خدا نکنه کسی دلش بشکنه روزی صد دفعه فقط میگم خدا به اونایی ک بچه میخواد بچه بده ایشاالله

من که خودم بسختی باردار شدم

اونموقع ها از این تاپیکا میدیدم حالم گرفته میشد

نه که حسودی کنم. خب منم دلم میخاست ولی نمیشد

حتی از گذاشتن بی بیچکهای بقیه هم که مثبت شده حالم بد میشد

خییییلی شرایط سختیه

خدا برا کسی نیاره😢

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ماهام تقصیری نداریم خب ذوق داریم ،مثلا خود من یکسال و خورده ای طول کشید تا باردار شم چطور از احساسم ...

اتفاقا چون خودم بعد از مشکلات زیاد باردار شدم کاملا درک میکنم

برا همین هم گفتم

وای لگداشونو عشقه😂من ک فقط شبا که میخوام بخوابم میاد سراغم ازاین پهلو به اون پهلو میپره 😒

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706