2733
2739
میشه دقیقا بپرسم چه مدلی اخه فیلیپسم مدلای مختلفی داره و اینکه چه قیمت خریدی؟

مدل6006 رنگش طلاییه

۲۰۰ تومن خریدم تو عید

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد کسی این مارکو نداره عزیزم میشه بپرسم چجوری باید برای پروفایل نینی سایتم عکس گذاشت؟هر کاری میکن ...

گلم این قسمت که با نارنجی رنگ دورش خط کشیدمو انتخاب کن و عکس دلخواهتو بزار

تلاش کن...طلاش کن💪
2731

من٨ساله براون دارم

مامانم دوازده ساله فيليپس

خيلى راضى هستيم

بنظرم فيليپس مامانم بهتر از منه 

بنظرم يه كوچولو مايه رو ببر بالا برند خوب بخر 

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.
دقیقا چه مدلیه و چند خریدین؟

راستش باید اصلش رو پیدا کنی که خیلی سخته خواهرم چند سال پیش خریده بود عالی بود ولی من که خریدم در اون حد نیست ولی خوبه کاش همون اصلش رو پیدا میکردم مال من چند سال پیش دویست تومن شد

من٨ساله براون دارم مامانم دوازده ساله فيليپس خيلى راضى هستيم بنظرم فيليپس مامانم بهتر از منه ...

تو این مدت که استفاده کردین چه تاثیری روی رشد موهاتون داشته و اینکه آیا درسته ضخامت مو رو کم میکنه و رشد مو خیلی خیلی کمتر از قبل در میشه؟

تلاش کن...طلاش کن💪
2740
تو این مدت که استفاده کردین چه تاثیری روی رشد موهاتون داشته و اینکه آیا درسته ضخامت مو رو کم میکنه و ...

من براى دستهام استفاده ميكنم و زير بغلم خيلى راضيم 

صورتم رو ليزر كردم

پاهام رو موم ميندازم

بيكينيم رو شيو ميكنم

گاهى وقتا هم كه پشمالو شدم و وقت نداشتم  از پودر براى كل بدنم استفاده كردم كه اصلا راضى نيستم پس تجربه همه چى رو دارم خخخخ

اپليدى روى دستهاى من خيلى خوب جواب داده. چرا؟ چون هيچ وقت ژيلت نميزنم بهش 

كلا موم و اپليدى رو اگه استفاده ميكنيد تا اخر بايد همون روشها رو بريد اگه يكبار ژيلت بخوره بهش 

دوباره روز از نو روزى از نو ميشه

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.
من٨ساله براون دارم مامانم دوازده ساله فيليپس خيلى راضى هستيم بنظرم فيليپس مامانم بهتر از منه ...

میشه دقیقا مدلش رو اگر خاطرتون هست بگین اخه فیلیپس مدلای مختلفی داره

تلاش کن...طلاش کن💪
میشه دقیقا مدلش رو اگر خاطرتون هست بگین اخه فیلیپس مدلای مختلفی داره

اسم مدلش رو نميدونم 

اما مال مامانم كلا يه سر داره فقط 

سرش هم تمام فلزيه

مثلا براى من كه براونه پره هاش تلفيق فلز و پلاستيكه مو رو بعضى وقتا سر كن ميكنه

اما مال مامانم همه رو ميكنه قشنگ

اپیلاتور‌ها برای رفع مو‌های زائد بدن طراحی شده‌اند. سرعت بالا، مدل‌های مختلف و کاربردی و قیمت متناسب، این دستگاه را میان بانوان محبوب کرده‌است. مدل‌های زیاد اپیلاتور در بازار یک امتیاز مثبت برای کاربران این دستگاه محسوب می‌شود، زیرا هر شخص می‌تواند متناسب با نیازی که دارد، دستگاه مخصوص خود را انتخاب کند.

اما فرقی نمی‌کند کدام برند را انتخاب کرده باشید، اپیلاتور فیلیپس، اپیلاتور براون و یا حتی بهترین مارک اپیلاتور بدون درد، در هر صورت این دستگاه کوچک و شخصی نیز، مانند هر وسیله دیگری دچار خرابی خواهد شد.

بهترین راه برای رفع ایراد و تعمیر اپیلاتور چیست؟ آیا فکر می‌کنید اپیلاتور گران‌قیمت شما دیگر تعمیر نشده و مثل روز اول نخواهد شد؟ برای گرفتن پاسخ این سوال در ادامه مقاله با ما همراه باشید.
مشکلات رایج اپیلیدی : 

• دستگاه اپیلاتور روشن نمی‌شود
  • دستگاه اپیلاتور در حین کار خاموش می‌شود
  • سرعت دستگاه اپیلاتور کم شده است
  • سیم رابط ایپلاتور پاره شده است
  • برد اپیلاتور خراب شده است
  • دکمه روشن خاموش اپیلاتور کار نمی‌کند
  • موتور اپیلاتور نمی‌چرخد
  • دستگاه اپیلاتور صدای ناهنجار می‌دهد
    ادامه مطلب رو در لینک زیر ببینید:
    https://a4baz.com/blog/epilator-buy-guide.html