2737
2734

سلام به همه ! ما یه سال تو یه اپارتمانی بودیم که سر یه جریانی چهارتا خانواده باهم رفیق شدیم جوری که کله هفته تو زمستون ییه جا جمع میشدیم و خیلی خوش بودیم همه ساده و بی ریا البته تو ظاهر اینجوری بوده . همه به هم اعتماد داشتیم تو روزای سختمون کنار هم بودیم حتی زمانی که ما خونه گرفتیم و جدا شدیم کلی گریه و اه و ناله که چرا میرین بعده یه مدت یکی از همسایه ها که از لحاظ خانوادگی مشکلات خیلی عمیق داشتن شروع کردن زنو شوهر به موش دوونی و همش بد گفتن از یکی از همسایه ها جوری که منو‌میترسوندن که اصلا بچه تو خونه اون همسایه نزار یارو زنه بیماره روانیه قرص میخوره بلایی سرتون میاره از شما بدش میاد و کلی حرفای که گفتنش اینجا زشته اوایل ما به حرفشون اهمیت نمیدادیمو این رابطه همچنان برقرار بود تا اینکه یه مسافرتی رفتیمو‌برگشتنی با همون همسایه که تزش بد میگفتن ما حرفمون شد به طرفداری از ما دو تا همسایه دیگه هم از اونا جداشدنو با ما ادامه دادن سفرشونو واین اتفاق باعث شد اون همسایه که موش دوونی میکرد بیشتر و بیشتر رابطه هارو خراب کنه همش حرفایی میگفتن که ما نتونیم هیچوقت باهاشون اشتی کنیبم یه اتفاقی واسه اون همسایه مون افاد و باعث شد که دوباره اشتی کنیم بعد از اشتی نمیدونم چرا و به چه دلیل اون زن شوهر با مالج افتادن و تو یه فرصت همه حرفایی که زده بودن به اسمه منو شوهرمو اون بکی همسایه که خیلی بیگناهتر از ما بودن زدن🤦‍♀️جوری که اینیکی همسایه اصلا اجازه توضیح نداد که ما بهش ثابت کنیم حرفای ما نیست 😐 الان اونا فکر میکنن ما دنبالشون بد کفتیم ولی خدا شاهده اصلا یک کلمه هم من در موردشون حرف نزدم ولی الان اش نخورده و دهن سوخته شدم یعنی موندم چه جوری روشون میشه اون همه حرف زشت درموردشون زدن الان صبح تا شب باهمن نمی دونم چه جوری بهشون بگم ما حرفی نزدیم اصلا گوش نمیدن واگذار کردم به خدا و‌زمان ایشالا یه موقعیتی پیش بیاد تا بتونم همه چی رو‌ثابت کنم چون حرفایی رو زدن که فقط بین خودشون بوده  راه حلی پیشنهادی ندارین؟؟؟

بچسب به زندگیت 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بچسب به زندگیت 

چسبیدم به زندگیم ولی تحمل اینم ندارم که یکی‌به اسمه من سواستفاده کنه من خیلی راحت میتونم رابطه هامو تجت کنترلم نگه دارم تو اوج صمیمیتم حتی با خانواده هم یه دفعه سرد میشم و‌میکشم کنار چه برسه به همسایه 

اصن همسایه مگه جز فوضولی تو زندگیه همسایش کاره دیگم داره . اشتباه کردی که از اول باهاشون ارتباط برقر ...

اولین بارمون بود اصلا خودمم باورم نمیخش من حریم زندیگم‌مشخصه تقصیر همسرم بود الانم اصلا ناراحت از هم پاشیدگی نیستم اصلا میگم ارتباط نباشه ولی باید دستشون رو‌بشه

2738
چسبیدم به زندگیم ولی تحمل اینم ندارم که یکی‌به اسمه من سواستفاده کنه من خیلی راحت میتونم رابطه هامو ...

حالا این سری این از کنترلتون خارج شده بسپرید به خدا خدا از حق خودش میگذره ولی از حق الناس نه پس خیالت راحت  یه روز  همه چیز معلوم میشه  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
همسایه کیلویی چند..

من ۱۳ ساله ازدواج کردم تو این ۱۳ سال با هیچ همسایه ای ارتباط نداشتم اینا هم چون هم سن و سال خودمون بودن از خانواده های درست و حسابی و‌شناخته شده شهرمون اصلا امکان نمیدادم الانم که خونه خودممم اصلا همسایه هامو نمیشناسمو‌ندیدمشون 

من ۱۳ ساله ازدواج کردم تو این ۱۳ سال با هیچ همسایه ای ارتباط نداشتم اینا هم چون هم سن و سال خودمون ب ...

بسپار به خدا...بالاخره حقیقت معلوم میشه..بهش فکرنکن..دیگه هم صمیمی نشوباهاشون اگه صلاح میدونی..

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
بسپار به خدا...بالاخره حقیقت معلوم میشه..بهش فکرنکن..دیگه هم صمیمی نشوباهاشون اگه صلاح میدونی..

نه قسم‌خوردم اصلا من از این ناراحتم که چرا پاشونو به زندیگم باز کردم من اعتمادمو از دست دادم اخلاقم‌خیلی بده همه رو با یه چشم‌میبینم الان هر کی هم‌بخواد با ما در ارتباط باشه فکر میکنم در اینده خیانت میکنه