2733
2739
عنوان

صدام زد یه گوشه گفت بعد از ساعت اداری بهت زنگ می زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7456 بازدید | 301 پست
استارتر هر وقت ازت خواستگاری کرد منو هم لایک کن یادت نره هااااااااا

يعني ميشه خواستگاري كنه ؟ اون روز چون ازم خواستگاري نكرد همش يه جوري مي خواستم قطع كنم دلم مي خواست گريه كنم اصن يه جاهايي صدام ميلرزيد گوشي و كه قطع كردم پرتش كردم رو تخت و به زور جلو خودم و گرفتم گريه نكنماز بس ناراحت شدم اين هفته تو محل كار همش نگام مي كرد چشم تو چش كه مشديم نگاهشو ازم برنمي داشت قبلا اينطور نبود ولي من مثل قبل نبودم دست خودم نبود باهام   حرف مي زد يا ...يكم باهاش سرسنگين شده بودم ناخداگاه حتي ازم تعريف مي كرد تو جمع همش مي گفت دستپخت و سليقه فقط سارا همش مي گفت اصن غذاهاش بي نظيره مي خوام روش سرمايه گذاري كنم اگه افتخار بده بهم ولي من فقط يه لبخند زوركي فقط يه بار بهش گفتم شما لطف داري به من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عالیههه عالییی  مخصوصا برا این مورد تو دانلود کن حتما  تو این مورد بنظر من فقط خاسته وا ...

من دارم ولی کامل نیس فصل دومش مال شمام همینطوره ؟البته من دان کردما .شما از کدوم سایت دان کردی

خوب عزيزم 

اشناییه مام اینجور بود که من مزاحم داشتم این اقا اومد و کمک کرد و تمومه مزاحمامو رد کرد اخه من دانسجو بودم و پسرای که دنبالم از یه طرفم دوسته شوهرم باهام میخاست دوست بشه وقتی دیده بود من چه جور دختری ام خودش کنار کشید همه چی ام به شوهرم گعته بود 

از اون ورم دوستم دوس دختره اقا بود ما باهم صحبت اینا میکردیم و بماند که اوایل چه دعوایی کردیم تو جمع نمیدونم چیشد یواش یواش صحبتا و اینا از خودمون گفتن و اینا مارو به هم نزدیک کرد نه اون میتونست بگه دوستت دارم و اینا ونه من دوستم دوس دخترش بود 

سلام سلام یکی منو لایک کنه این تاپیکو داشته باشم,بعدا بیام بخونم

مرسی بچه ها

ان شاءالله همه عاشقا به عشقشون برسن و عشق بینشون همیشه مثل روزای اولش باشه,همونجور هیجان انگیز و گرم و خواستنی

2706