2752
2734
عنوان

بیاااااااااااااااااااین مدل لباسمو ببینید و نظررررر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 79 پست
عزیزم این مدل قشنگه اما خیییییلی تکراری شده برای دوسال پیشه این یقه و مدل اما قشنگه 

راستش من وقتی رفتم واسه خرید لباس عروسی خیلی این مدل دیدم و کلی هم خورد تو ذوقم اما من از چن ماه پیش این پارچه رو خریده بودم و دیگه نمیشد کاریش کرد😓😓😓😓😓😏😓😓😓😓😓

صحبت کردن هر کسی بیوگرافی هست از خودش و اصالت و فرهنگ خانوادگیش.پس هویت و اصالت خانواده تو به بهترین شکل تعریف کن حتی توی فضای مجازی ... 
عزیزم پارچه شنی الانم تقریبا ازمد افتاده چون خیلی رو مد حساسی بهت گفتم وگرنه من هیچوقت بامد پیش نرفت ...

اتفاقا الان تو بازار بجز لمه چیزی نبود ...لمه خیلی جدید نیومده اما خیلیم از مد نیوفتاده

من درمورد مدلش گفتم از مد میوفته

صحبت کردن هر کسی بیوگرافی هست از خودش و اصالت و فرهنگ خانوادگیش.پس هویت و اصالت خانواده تو به بهترین شکل تعریف کن حتی توی فضای مجازی ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من وقتی رفتم واسه خرید لباس عروسی خیلی این مدل دیدم و کلی هم خورد تو ذوقم اما من از چن ماه پیش ...

خوب یه مدل دیگه بدوز 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اتفاقا الان تو بازار بجز لمه چیزی نبود ...لمه خیلی جدید نیومده اما خیلیم از مد نیوفتاده من درمورد م ...

ن حالاحالا میپوشن چون مدلو پارچه ی قشنگیه نگران نباش بپوش

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2731
واسه حنابندون معمولا کوتاه و اسپورت میپوشن عروسی اما بلند لبای عدوسیمو هم فعلا پیش خیاطه دادم یکم ...

گذاشتی منو تگ کن

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
 شما که میخوای تک و خاص باشی مدلش خیلی تکراریه دو سالی هم هست ک مده 

دوسال که دیگه نیس دبگه شما بکم اغراق میکنی

من ماه پیش ک واسه خرید لباس عروسی رفتم این مدل زیاد بود و من از مدلایی که یهو تو بازار زیاد میشن بدم میاد اما جون از قبل پارچه و مدلو به خیاط داده بودم نمیشد کاریش کرد

[QUOTE=111915649]ن حالاحالا میپوشن چون مدلو 

بیشتر دو دل شدمممم

ای خداااااااا😢😢😢😢

[QUOTE=111915649]ن حالاحالا میپوشن چون مدلو   بیشتر دو دل شدمممم ای خداااااااا😢😢😢😢

عزیزم الان بیشتر حانومای تالار لمه میپوشن 

مطمعن باش اسفندماهم روز حنای برادرشوهرت میبینی ازمد نیوفتاده و چند نفرپوشیدن

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
من این مدلی خریدم. فقط آستینش کوتاهه. قشنگه مبارکت باشه

مرسی

کی خریدی؟

چن خریدین؟

عزیزم الان بیشتر حانومای تالار لمه میپوشن  مطمعن باش اسفندماهم روز حنای برادرشوهرت میبینی ازمد ...

مرسی از دل داریت

واااای تا این عروسی تموم شه من پدر شوهرمو در اوردم😃😃😃😃😄😄😄😄

ولی این همین الانشم تقریبا جدید نیس .از پارسال این مدل اومده و البته تا الانم هست اگه مد بودن و جدید ...

گفتم ک من وقتی متوجه شدم  که دیگه پارچه دست خیاط بود 

چند پات دراومد این لباس؟

پادچش160دو متر

2706