2737
2739
عنوان

اهل رفت و آمد و مهمونی هستین؟

199 بازدید | 11 پست

شوهرم و خانوادش خیلی اهل رفت و امد و مهمونی هستن خونه فامیلای دور مهمونی میرن شام,برعکس ما که زیاد رفت و امدی نیستیم برای من واقعا سخته اوایل کنار میومدم بسختی حالا دیگه نمیتونم,تمام وقت سرکارم خسته شدم دیگه ,چطور شوهرمو راضی کنم نریم مهمونیارو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ازمهمونی خوشم نمیاد

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2728

منم اصلا دوست ندارم.مخصوصا با فامیل های دور و آدم هایی که هم سنخ من نیستن و ازشون خوشم نمیاد.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2738

چراشماهاباشوهراتون رودربایستی دارین مگه باشوهرتون دوست نیستین بین خودتون صمیمیت بیارین تاراحت بتونین حرفتدن به همدیگه بزنین چطوری نداره راحت بهش بگونریم همین والا

خدایامیشه تااخراین ماه منم تیکربارداریموبزنم 

من کلا زمانی بیرون رفتنو ترجیح میدم ک یه سودی داشته باشه برام 

مثلا مامانم میگه بریم باغ با فلانی هاا 

ک اونام یه مشت ادم مزخرفن 

خب معلومه اینحا خونه نشستن و 

کتاب خوندن و خوردن چای خیلی لذت بخش تره