2733
2739
عنوان

دهمین سالگرد ازدواج مون

1372 بازدید | 39 پست

امروز یه حسی خیلی خوبی دارم دوست داشتم با دوستای گلم اشتراک بگذارم امروز صبح همش به یاد خاطرات روز عروسیم هستم و دارم تک تک شون مرور میکنم خیلی روز قشنگی بود برام کاش میشد دوباره عروسی بگیریم باهمسرجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه تروخدا قربونت یادم به خاطرات عروسیم میفته حالم بد میشه انقدر که من اسهال داشتم گلاب به روت با اون لباس بالای ۲۰بار رفتم دستشویی از اول صبح

نگم برات چه ها که نکرد مادرشوهرم😐😐😐

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

اتفاقا امروز دهمین ماهگرد عقد من و شوهرمه😍😍😍😍😍

منم حس قشنگی دارم☺

مدت خیلی زیادی نیس ولی تو این ۱۰ماه روزای خوبی با هم داشتیم💖💛💙💜

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2740
عزیزم چند سالته ک دهمین سالگردو میخوای بگیری؟ راستی سالگرد ازدواجتون مبارک  و پایدار باشید کنا ...

من متولد 64 هستم 34 سالم میشه دوستم ثمره زندگی مون یه پسر 8 ساله یه پسره توراهی اردیبهشت انشاالله بدنیا میاد البته با دعای شما دوستای گلم شنبه رفتم سونو گفت پسره 80 درصد

برا من خیلی مسخره بود...هعی بدو بدو آرایشگاه..باغ بعدشم ک میخواستیم بریم تالار خواهرشوهر میگف نیاین ...

ای جون دلم اشکال نداره همش شد خاطره اما خداروشکر برای من شد بهترین شب زندگیم

2706