2737
2739
عنوان

بیاین اینجا از درد و مریضی هاتون بگین یکم بخندیم دور هم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 126 پست
افرین از خدا هر چیزی بخوای بهت میده شاد باش زندگی کن و از خدا بخواه مطمعن باش چند تا چند تا بچه میار ...

اول که خودت بترکی😁😁مرسی گلی جون

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
معده م میکروبی شده سرم درد میکنه ناباروریم داریم. روزی یه مشت قرص میخورم

وای قرص اوضاع رو خراب میکنه معدت به خاطر قرص اوضاعش بد تر میشه سعی کن قرص رو ترک کنی و تغذیتو سالم کنی و به شدت از سردی خوردن دوری کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم علتشم نمیدونم همش این سیتریزنو میخورم😥 ولی من صورتم نمیزنه

سیتریزین معده رو میپکونه اثری هم نداره باید از داروهای کرم مانند استفاده کنی برو دکتر برات درست میکنن مخصوص پوستت

وای قرص اوضاع رو خراب میکنه معدت به خاطر قرص اوضاعش بد تر میشه سعی کن قرص رو ترک کنی و تغذیتو سالم ک ...

سردی رو کلأ حذف کردم. مجبورم قرصذبخورم درد معده قابل تحمل نیست

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
2731
سیتریزین معده رو میپکونه اثری هم نداره باید از داروهای کرم مانند استفاده کنی برو دکتر برات درست میکن ...

ن بابا اثرنداره فقط سیتریزن تاثیرداره

انقد دکتر رفتم فکرشوهم نمیتونی بکنی

از متخصص بگیر تا عمومی و طب سنتی و طب اسلامی

ن بابا اثرنداره فقط سیتریزن تاثیرداره انقد دکتر رفتم فکرشوهم نمیتونی بکنی از متخصص بگیر تا عمومی و ...

خارش هم داره؟ پوستت خشکه ؟ تو فصل خاصی اینطوری میشه یا همه سال؟

2740

😂😂😂اول بخندم به دردام

کیست داخل گلو

مشکل قلبی

بارداری پر خطر

سر دردهای مزمن

استخوان درد شدید اونم فقط کمر و لگن

حالت تهوع در ماه نهم بارداری اینم هفته های آخر

دو روز بیمارستانم

یه روز خونه ام😶😂

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️

۱۰ روز پیش دکتر گفت بارداری پوچ دارم و باید سقط بشه 

بهم دارو نداد گفت خودش میوفته اگه نیوفتاد بیا دوباره سونو بشی بعد بهت دارو بدم

الان ویار شدید دارم همش احساس میکنم خونمون بو گند میده تا از جام بلند میشم حالم بهم میخوره

دو هفتس سمت آشپزخونه نرفتم غذا درست کنم چون بوش حالمو بد میکنه

نمیدونم چه مرگم شده ، نی نی در کار نیست اما ویار منو دیوونه کرده

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا شکرت
عزیزم تغذیه تغذیه تغذیه تغذیه همش مال تغذیه نامناسبه فقط تغذیتو اصلاح کن قول میدم مشکلاتت حل بشه بعد ...

اره پیش‌دکتر خوبی هم رفتن گفت تغذیت مشکل داره

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
😂😂😂اول بخندم به دردام کیست داخل گلو مشکل قلبی بارداری پر خطر سر دردهای مزمن استخوان درد شدید ...

عزیزمممم انشالله زودتر زیامان خوبی انجام بدی و نصف دردات از بین بره قطعا نصف بیشترش مال بارداریه نگران نباش خوشحال باش که نی نی داری و سعی کن به دردات فکر نکنی خدا بزرگه

ماشالا چه لیستی😁

خودم میدونم خیلی داغونم😞😞😞😞

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706