2733
2734
عنوان

بیاین اینجا از درد و مریضی هاتون بگین یکم بخندیم دور هم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 126 پست

سندروم روده تحریک پذیر

سندروم تخمدان پلی کیستیک

نزدیک بینی و استیگمات

ورم معده با درد

کبد چرب گرید ۲

سنگ صفرا

زانو درد 

تری گلیسیرید خون لب مرز

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دل درد 

سر درد 

پا درد 

و از پریروز  یه حشره گازگازیم کرده از بس خودمو خاروندم همین شده تمام بدنمو خورده رحم نکرده بی انصاف

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
تیرویید.همورویید.پلی کیستیک...پا قطب جنوب همیشه.سینوزیت مزمن...روده تحریک پذیر ویبوست..معده اسیدی.دن ...

چته چرا همچینی؟ خخخخ 

کمتر سردی بخور

برای سینوزیت فقط و فقط دود عنبرنسارا

دور چشمتم سیب زمینی بذار

دندوناتم که انشالله \ول دستت یاد درست میشه

به تغذیت برس خوب میشی بهت قول شرف میدم 

خخخخخ یخورده فقط ؟ طوری نیست درس میشه

به همه دردانمیشه خندید ولی انصافا به این یکی فقط باید خندید تنها راه درمانش همیه که منم سعی دارم اینکاروکنم

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
سندروم روده تحریک پذیر سندروم تخمدان پلی کیستیک نزدیک بینی و استیگمات ورم معده با درد کبد چرب گر ...

ماشالا چه لیستی😁

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
2738
چته چرا همچینی؟ خخخخ  کمتر سردی بخور برای سینوزیت فقط و فقط دود عنبرنسارا دور چشمتم سیب زمین ...

از بچگی همینم دکتر زیاد رفتم....کسی دوس ندارن مریض شده

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
سندروم روده تحریک پذیر سندروم تخمدان پلی کیستیک نزدیک بینی و استیگمات ورم معده با درد کبد چرب گر ...

عزیزم تغذیه تغذیه تغذیه تغذیه همش مال تغذیه نامناسبه فقط تغذیتو اصلاح کن قول میدم مشکلاتت حل بشه بعد میای به این روزا می خندی

به همه دردانمیشه خندید ولی انصافا به این یکی فقط باید خندید تنها راه درمانش همیه که منم سعی دارم این ...

افرین از خدا هر چیزی بخوای بهت میده شاد باش زندگی کن و از خدا بخواه مطمعن باش چند تا چند تا بچه میاری میترکی

نه نخند بهشون ، فکر میکنن خوشمون میاااااااد  پرو میشن ، دست بر دار نیستن😐✋

خخخخخخ \س بشینه گریه کنه ؟ حتی سرماخوردگی هم با گریه بدتر میشه چه رسه به مریضی های دیگه

2706