2737
2734
میگم شماهایی که میگید 30 تومن آیا جدیدا بازار نرفتید و قیمتا رو ندیدید؟ الان یه لباسشویی ده تومنه بد ...

ايرانيه اونقدر نيست 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم ادرسشو میگی؟ اون 17 تا چیاس؟

۱ماه پیش بود دیدم یادم نیست زیاد ولی  سرخ کن سبزی خورد کن ابمیوه گیره ۱۰کاره پلوپز اتو توستر چرخ گوشت گوشکوب برقی جاروبرقی  سماور کتری قوری سرویس چاقو سرویس ابزار اشپزخونه اسنک ساز و چندتا دیگه که یادم نیست..گفت میتونی هرکدومم خواستی عوض کنی یا نبری..اگه قم هستی میری ببینی ازنزدیک که چطورین بهم اطلاع بدی؟

بهترین چیز درباره من تویی..♡
2740
۱ماه پیش بود دیدم یادم نیست زیاد ولی  سرخ کن سبزی خورد کن ابمیوه گیره ۱۰کاره پلوپز اتو توستر چر ...

من تهرانم 

ولی معمولا قم بخاطر طلا خریدن میریم هر دوسه ماه

شماره تلفن یا ادرس اگر داری بهم بده یه وقت رفتم حتما بهتخبر میدم

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊
میگم شماهایی که میگید 30 تومن آیا جدیدا بازار نرفتید و قیمتا رو ندیدید؟ الان یه لباسشویی ده تومنه بد ...

عزیزم من بدون این تیکه بزرگا گقتم.ما یخچال ماشین لباسشویی جاروبرقی گاز تلوزیون و میزش سرویس چوب پا داماده..البته شوهر من فر توکارم خرید 

منم به نظم کمتر از 50 نشه البته من همه چی رو می خوام خوب بخرم نه خیلی آس ولی خوب و برند خوب

عزیزم‌من یه جهیزیه متوسط رو ب پایین خریدم 

حداقل پولی ک لازم داری ۷۰ تومنه ...

البته من همه چیو گفتما

بعدم باید خیلی چیزا رو کلی بخری و از نمایندگی هاشون ک ارزون تر در بیاد 

مثلل جاروبرقی لباسشوویی و مایکروویوو و ...رو یجا از یه نمایندگی بگیری ....

خوب برو ببین ضرر ک‌نداره

به ما دوره بعد بابام‌فعلا درگیر کارشه نمیتونه ببرم با شوهرمم که نمیشه برم الان میگه با ۳تومن میخواد همه چیو بگیره😅

2706