2737
2734
خيلي گروني بده... خدا لعنتشون كنه بنظرم واسه خودت يه شغل پاره وقت پيدا كن در اينده خيلي بدردت مي ...

اره ما سه طبقه خونه مون تو ارزونی فروختیم وقتی ساختمون شروع کردیم پول فروش خونه فقط شد نما بیرون ی ساختمون. همین😢

دنبالش هستم ولی مثلا کار پاره وقت چیه ویزیتور شرکت ها شدن. بری محصولات پنبه ریز و نمیدونم بادران و این چیزا بفروشی ک اصلا از این کار ک محصولات بدرد نخور بزور میچپونن ب مردم خوشم نمیاد

یا کار دیگه منشی شدن ک اونم بعدظهر تا شب ک خانواده ام نمیذارن

بعد پولی ک میدن خیلی کمه. مثلا مهدکودک مربی میخواد از صبح تا عصر ماهی 300 میده ک پول کرایه رفت و امدم نمیشه 

کلا میدونی دیگه کار برای دانشجو نیس جز اینا

تازه من دانشجو ارشدم هنوز هیچ کاری نیس 

میترسم دکترام بخونیم وضعیت همین باشه و هیچ کاره شیم

لطفا لایک نکنین مرسی💝
عزیزم خودت به فکر درآمد باش درآمدی که خودت داری خیلی بیشتر میچسبه  گرونیه ایشالا کار خوب پیدا ...

چه دختر خوبی انشالله همبشه خوشبخت باشی. میتونم بپرسم کار شما چیه؟ 

با ازمون استخدامی وارد کار شدی یا کار های ازاده؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه دختر خوبی انشالله همبشه خوشبخت باشی. میتونم بپرسم کار شما چیه؟  با ازمون استخدامی وارد کار ...

عزیزم من کارمندم سعی کردم مهارت بگیرم و از دانشجویی مداوم کار کردم 

بدون پارتی

هر جا هر کار بهتر پیدا می کنم کارهای قبلی سابقه میشه و جابجا میشم

2731
الان برند پاکشوما ایرانیه ماشینش 7 تومنه. نمیگم ما وضعمون خوبه ولی برای خواهرم که رفتیم خرید همین 1 ...

لباسشویی الجی ۵ میلیون چجورپاکشوما گرفتین ۷ تومن 😐

خدایا پشت و پناهم باش 
2738
لباسشویی الجی ۵ میلیون چجورپاکشوما گرفتین ۷ تومن 😐

5 بود عزیزم ولی 5 کیلویی 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
[QUOTE=112075971]5 بود عزیزم ولی 5 کیلویی...من ۸ کیلویی ت  امین حضور قیمت کردم ۴۹۰۰

مگه میشه حتما یه موردی داشته ما هر جا رفتیم زیر 6  تومن نبود یا شایدم قیمتش از قبل بوده که فکر نکنم فروشنده ها این قیمت بدن یه دونه لباسشویی داشت فرو رفتگی داشت بدنش اون میگفت دو تومن زیر قیمت که خواهرم برا جهاز میخواست گفت نه نمیخوام

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
بچه ها یه جایی هست تو قم ۱۷تیکه وسیله جهاز رو میده ۳تومن😑 برقی ها همه تکمیل خیلی چیزای خوبی دارههه ...

من قم هستم.اگه عکسا رو دقت کنی میبینی تو اون ۱۸ تیکه چندتا اتو هست یا مثلا دوتا جاروبرقی.منم دیدم اما بیشتر فک کردم دیدم اشتباهه.بازم خودت میدونی😊

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞
من قم هستم.اگه عکسا رو دقت کنی میبینی تو اون ۱۸ تیکه چندتا اتو هست یا مثلا دوتا جاروبرقی.منم دیدم ام ...

اره ولی زنگ زدم گفت اینا نمونس شما هرچی میخوای بردار اجبار نیست..ولی ریسک نمیکنم ازش خرید کنم هیچی ۱ماه از عروسیم بگذره همه ازکار بیوفتن ابروم میره🤷‍♀️😅😂

بهترین چیز درباره من تویی..♡