2737
2739

بچه ها من قبلا حدود ۳سال پیش ۲۵میلیون طلا فروختم دادم شوهرم ک مثلا زمین بخریم ولی نشد همون پولو گزاشتیم تو بانک وام گرفتیم و الانم درحال خونه ساختنیم حالا من از اون طلاها یه نیم ست نگه داشتم و حلقه رو فقط چن وقت پیشم شوهرم یه جفت گوشواره و یه تک پوش برام خرید حالا شوهرم میخاد با دوستش مغازه تعویض روغنی باز کنه میگه خیلی سود داره من میخام طلاهامو بفروشم بدم بهش ولی راضی نمیشه میگ نمیفروشم و اصلا بیخیالش میشم حالا بنظرتون بفروشم بانه؟؟؟

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

میگ یوقت ضرر کردیم دیگه طلاهاتم از دستت رفته

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با همسرته

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2731

میدونم طلاهام زیاد نیس اگ خیلی خوب بفروشم شاید ۱۰.۱۲ت بشه...

اصن نمیتونم اینجور زنارو هضم کنم خخخخ

چتووووونهههههههههه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2738
وقتی خودش می گه نه تو کاسه داغتر از آش نشو

خخخخ...خودش چن وقته پیش دوستش کار میکنه میگ دراومد خیلی خوبه منم میگم بفروشم با پولی ک درمیاری میتونیم باز بخریم

میگ یوقت ضرر کردیم دیگه طلاهاتم از دستت رفته

چون بعدش برات خریده بفروش شوهرمن تاحالا چندباربراش طلا فروختم ولی بعدش اصلا به روی خودش نیاورده 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
نه برای خونه خوبه فروختی ارزش داره ولی واسه کار نه

واقعا؟؟

اصن نمیتونم اینجور زنارو هضم کنم خخخخ چتووووونهههههههههه

چرااا خب برا زندگیمونه عزیزم...شوهرم داره تو اون مغازه کار میکنه ماهی ۷۰۰بهش میده وقتی برا خودش باشه مغازه کم نمش ماهی ۵ت دراومد داره

نفروش ‌وقتی همسرت میگه نه چرا شما راضی بفروش طلا !!

اگر به پولش نیاز داشت خودش میگفت بفروشیم خب حتما یچیزی میدونه ک اجازه فروش نمیره پس لطفا شما هم از فکر فروشش بیا بیرون 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2706