2733
2739
عنوان

زود بیاید دیرم شده

416 بازدید | 39 پست

بچه ها من امروز یه قرار با یه اقاعه داشتم ک میخاس منو برای یک کاری ملاقات کنه کار بازاریابی 

بعد من خابیدم هی خوابای مختلف میدیدم یه حا خواب دوست قدیمیمو میدیدم ک میخاس دس من تو یه چی رو کنه 

بعدم خواب دیدم گربه سیاه با دندونای وحشتناک ب من حمله میکنه از پشتم منو با چنگالش گاهی میگیره 

این خوابو دیدم میترسم نمیتونم بریم سر قرار 

از یه طرف میگم شاید اون گربه سیاه همین دوستم باشه چون میگن گربه تعبییرش زنه بیشتر ینی مونث 

از یه طرف تعبییرای مختلف داره ادم گیج میشه 

لطفا کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر خواب ا رویا ست،اگه دیشب با فکر و ترس خوابیدی پس همچین خوابی بعید نیست،کاش استخاره میزدی

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
هر کی بیداره لطفا کمک کنه من بابت این کار خیلی خوشحال شدم  ولی الان یه جوریم میترسم

از بس استرس داشتی کابوس دیدی

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2738

برو، صدقه بده و احتیاط کن

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
نه استرس و ترس نداشتم خابیدنی

پس نرو شاید پشتش حیله باشه،کجا قرار گذاشته اقاهه؟؟؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2706