2733
2734
عنوان

بچه ی کنجکاو

82 بازدید | 9 پست

خسته شدم دیگه ، پسرم یه سالشه تازه راه افتاده همش میریزه و میپاشه ، در یخچال و باز میکنم میاد میشینه زیر پام در کابینت و باز میکنم بدو بدو میاد جلوی من ،مثل چسب به من میچسبه ، نه کارتون نگاه می‌کنه نه با اسباب بازی ، فقط عاشق وسایل خونست ، یا آبکش لگنارو می‌ریزه یا کفگیر ملاقه هارو بر میداره ، ده بار ماشین لباسشوییو خاموش می‌کنه من روشن میکنم ،امروز یه شونه تخم مرغ شکوند ، بعضی وقتها دلم میخواد بزنم لهش کنم ولی یدونه آروم میزنم رو دستش ، دلم براش میسوزه از خودم بدم میاد خیلی عصبی میشم ، شما تجربشو داشتید ، چی کار کنم صبور تر بشم.

پسر آبجی منم همینجوره

خدا نکنه ب ی چی پیله کنه

ولی اون دو سالشه

هر چقد خراب کاری میکنه نمی‌ذارم کسی بهش چپ نگا کنه

مامانش وقتی میزنه رو دستش میاد پیش من باهم میریم مامانشو میزنیم😂😂😂😂

من عاشق بچه شرم

با اینکه آدمو کلافه میکنه ولی ی شیرینی خاصی داره

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر آبجی منم همینجوره خدا نکنه ب ی چی پیله کنه ولی اون دو سالشه هر چقد خراب کاری میکنه نمی‌ذارم ک ...

خدا نکشتت ، اینم شد راه حل ، امیدوارم خدا چندتا از این شرو شیطونا بزاره تو دامنت حال خواهرتو درک کنی 😂😍

2728
خدا نکشتت ، اینم شد راه حل ، امیدوارم خدا چندتا از این شرو شیطونا بزاره تو دامنت حال خواهرتو درک کنی ...

😂😂😂😂ایشالا 

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
2738
منم خونم گندشده ازدست کوچولوم.دیگه زدم ب بیخیالی سرسری ظاهری تمیزمیکنم چون اصلااااا فایده نداره  ...

منم خیلی عصبی میشم ،تمام کابنتارو خالی کردم کمدارو چسب زدم حالم از این حالت خونم بهم میخوره ، جرعت ندارم آب بخورم تا آب میخورم گریه می‌کنه آب میخواد بعد انقدر آب میخوره تا خفه بشه ، دلم میخواد از دستش فرار کنم برم یه جای دور ولی دلم نمیاد یه ثانیه نبینمش .

منم خیلی عصبی میشم ،تمام کابنتارو خالی کردم کمدارو چسب زدم حالم از این حالت خونم بهم میخوره ، جرعت ن ...

وااای دقیقا حال وروز منو گفتی.تنشون سلامت ایشالا بزرگ میشن😍ولی خیلی سخته من فککن ی زمانی وسواس تمیزی ومررررتب بودن داشتم ولی الان شلخته شده همه چیم فقط بدو بدو میکنم دنبالش ومیرسم ب پخت وپز.اصلا نمیتونم یه جایی روتمیز کنم قشنگگگ نابودش میکنه جلو چشمم.