2733
2734
عنوان

فاصله سنی کم یا زیاد ؟؟

707 بازدید | 37 پست

شب همگی بخیر 

ب نطرتون فاصله سنی  بین دو بچه چقدر باشه خوبه؟

اگ شهر غریبم باشی شوهر هم دوشیفت اداره باشه غروب برسه خونه  با ی بچه پنج ساله برای بچه دوم زمان مناسبیه ک اقدام کنیم؟؟

سال بعد پسرم میره پیش دبستانی  

الان برای اقدام مناسبه یا بزارم دوم سوم ابتدایی بشه 

خیلی دارم کلنجار میرم ک چیکار کنم اگ برم تو اقدام چکاپو ازمایشو اینا باید تنها برم چون همسر دوشیفت اداره هست 

بارداری اولم همیشه همسرم همراهم بود ولی الان دیگ یکم استرس دارم 

مادرمم سنش بالاست برا زایمان نمیتونه بیاد پیشم خودمم دوست ندارم برا زایمان برن شهرستان 

یعنی کلا تنهام 

شما اگ شرایط منو داشتید چیکار میکردید؟؟

بعدم ب نظرتون نی نی چ ماهی ب دنیا بیاد بهتره؟؟

کی برم تو اقدام ک ایشالله ماه تولد نی نی رو بتونم برنامه ریزی کنم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگ باردار بشم برا زایمانو اینا ی پرستار میارم ک بیمارستانو ده رو اول پیشن باشه دیگ کسی اذیت نکنم ولی اگ ب پیش پسرم بخوره چطور پسرمو ببرم مدرسه نی نیو چیکار کنم اصن گیک شدم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
مناسبه

چی مناسبه با توجه ب شرایطی کـ دارم؟؟الان زمان مناسبیه؟

2738

یه اشتباهی که خانومای ایرانی میکنن اینه که میگن بچم که شیش هفت سالش شد رفت کلاس اول بچه دومو میارم

در صورتی که اون زمان بچه اول بیشترین نیاز رو به مادر داره برای یادگیری درس و پذیرش دانش اموز شدن و کلا بُعد روانشناسی قضیه اما همه اون زمان رو درگیر بچه دوم هستن که کوچیکتره و مراقبت میخواد و اینجوری حق بچه اول ضایع میشه و تو روح و روانشم تاثیر میزاره.

شرایطتو خودت گفتی عزیزم.من خودم تفاوت سنی بچه هام هشت ساله.هم خوبی داره هم بدی.خوبیش اینه که دخترم بزرگه و کمکم میکنه و مواظب پسرم هست ولی بدیش اینه همبازی هم نیستن.فقط دعوا و لجبازی

بهترین تفاوت سنی به نظرمن ۵ساله.که شما بهترین زمان رو داری برای اقدام

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
ببخشید چون گفتی میگم  من جای شما بودم اصلا بچه دوم نمیاوردم

علتشو میفرمایدد تو شرایط کن بودید کی میرفتین برا بچه دوم فتصله سنی زیادم خوب نیست

به نظرم دیر هم شده بچه ها نباید زیا اختلاف سنی داشته باشن بعدا دردسراشون بیشتره ادم هم که سنش میره بالا خوب نیست،به نظر من اقدام کنی واسه بچه دوم بهتره،خانمها هرچه سن بالاتر بره که حامله بشن شکسته تر میشن،ولی تو سن پایین جوونتر هم میشن

اره فرق نمیکنه شوهرت همیشه سر کاره چ آلات چ دو سال دیگه عقب ننداز، هر چی عقب بندازی بدتره 

تا برم اقدامو دنیا لیاد پسرم میره پیش  اون موقع باید چطور برنامه بریزم؟؟

من عقیدم اینه فاصله بین بچه ۴.۵سال بیشتر نباشه چون فقط نباید ب فکر بچگیاشون بود بزرگ ک شدن رابطشون خیلی بهتر میشه من ی خواهردارم ۱۱ سال بزرگتره هیچ وقت نمیتونم باهاش راحت باشم اما خواهرکوچیکم ک دوسال کوچیک تره خیلی باهم راحتیم و صمیمیت بینمون بیشتره من ک خودم میخوام بچه هام 4.5 سال تفاوت سنی داشته باشن😁

محبوب همه باش معشوق یکی❤
علتشو میفرمایدد تو شرایط کن بودید کی میرفتین برا بچه دوم فتصله سنی زیادم خوب نیست

چون دست تنها هستی شوهرت هم تا دیروقت سرکار 

میگم من اگه بودم دیگه بچه نمیاوردم ولی شخصیت و روحیه هر کسی فزق میکنه

2706