2733
2734
عنوان

داداشم خیلی تنهاس هیییییشگیو نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 57 پست
یعنی حق نداره مامانم ماهی ۱بارم پسرشو ببینه؟؟؟؟

این تقصیر زن داداشت نیس این تصمیم داداشته!در رابطه با این که میگی تنهاست باید بگم تنها نیست اون زندگیه خودشو داره و تصمیم گرفته با خانوادش قطع رابطه کنه ب نظر میاد راضیه ازین قضیه 

حالا اگه شما دلتنگشین یه مبحث دیگه باز میشه...خودتون برید سراغش و زنگ بزنین ب همین راحتی

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنش خیلی بلده مث موم گرفتتش ازمون حتی دگ نمیبینیمش حالام فقط دگ بامادرزنش میزن و میان

عزیزم اگه داداشت خودش دوست داشت بیاد هیچ کسی نمیتونست جلوشو بگیره ما که نمیدونیم چه اتفاقی افتاده ولی ایشون حق رو به همسرش داده و قطعا ازین موضوع ناراحت نیست 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
دوست ندارم اینجور جاها نطر بدم  ولی ب عنوان ی زن هیچ وقت نتونستم شوهرم رو مجبور ب کاری کنم&nbs ...

داداشم خیلییی دل رحمه حالام چون زنش حاملس خرچی میگ گوش میده برعکس شوهر من...

ولی مامانم گناهه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2728
پسرا رو هیچ کسی نمیتونه کنترل کنه اگر واقعا براش مهم باشه میاد به خانوادش سر میزنه حتما مهم نبوده بر ...

نه بعضی مردا ترسو هستن!
ر

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

استاتر از لحاظ مالی  قبلن  داداشت  مامانت اینا رو تامین میکرد  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740
هیچ زنی نمیتونه مانع مردش بشه که خانوادشو نبینه اگه داداشه استارتر مایل بود خانوادشو ببینه میومد پیش ...

نمیزاره زنش یواشکی بیرون خونه ز میزنه با استرس همش مواظبه زنش نفهمه😔

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
داداشم خیلییی دل رحمه حالام چون زنش حاملس خرچی میگ گوش میده برعکس شوهر من... ولی مامانم گناهه

قبول دارم ک زن می‌تواند ه زرنگ باشه اما بازم نگاه می کنم ب شوهرم می بینم هیچ وقت ب خاطر من دل خانواده ش رو نمی شکنه 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

گلم زمین گرده یه روزم بچه خودش همین کارو باهاش میکنه حسرت دیدن بچشو میکشه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
افرین🤦🏻‍♀️

والا بعضیا فقط میخان ی چیزی بگن ک خودشونو اروم کنن.عزیزم ناراحت نشی ولی مقصر خوده داداشته.تجربه ش داشتم خوده داداشا ترجیحشون زنشونه البته بعد پشیمون میشن وبرمیگردن نگران نباش

چرا خود برادرت تلاشی برای احیای روابط با شما نمیکنه؟  تلفن ک داره لااقل زنگ چرا نمیزنه؟

خردفعه میزنه اونم زووووورکی و حول حولکی ک زنش نفهمه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2706