2737
2734
عنوان

داداشم خیلی تنهاس هیییییشگیو نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 57 پست
اونایی که میگین اون زنشو داره خب مگه زن جای مادر رو میگیره برای ادم فردا پسر خودتون زن گرفت مشکلی ...

دقیقا😭

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
زن پسر خاله من همسرش رو برد ثبت تعهد ثبتی گرفت که اگر با خانواده ات ارتباط داشته باشی طلاق میگیرم حق ...

یا ابرفض این عفریته رو از کجا پیدا میکنن

خدایا نسلشون رو از روی زمین بردار

در ضمن به خانومایی که میگن زنشو داره بهش کار نگیرین  شما هم شوهرتون رو دارین دیگه خانواده و ننه باباتون رو میخوایین چکار ؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ زنی نمیتونه مانع مردش بشه که خانوادشو نبینه اگه داداشه استارتر مایل بود خانوادشو ببینه میومد پیش ...

خیلیارو میشناسم که یواشکی و دور از چشم زنشون میرن به پدر و مادرشون سر میزنن، یکی هم مثل پسرعموی شوهرم پیش شوهرم گریه‌ش گرفت میگفت زنش همش زیرنظر داشتش و نمیذاشت از نزدیک اون خیابونی که خانوادش هستن رد شه چه برسه به اینکه بتونه بهشون سر بزنه.. مجبور بود به خاطر آرامش بچه‌هاش تحمل کنه..دوست نداشت کاری کنه که زنه تو خونه دعوا راه بندازه و بچه‌ها اذیت شن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
استاتر از لحاظ مالی  قبلن  داداشت  مامانت اینا رو تامین میکرد  

ن والا ماهمش تامینش میکردم تا قبل خمین اتفاقا حتی

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2731

الان‌اگه بچش دنیا میرید خب میرید بیمارستان دیدن مادر و بچه و رابطتون بهبود پیدا میکنه 

ولی خاتواده شوهر من به احتمال قوی نمیان و اگه نیان دیگه هیچ وقت نمیذارم دیدن بچه بیان یا بچه بره ولی به شوهرم کاری ندارم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خیلیارو میشناسم که یواشکی و دور از چشم زنشون میرن به پدر و مادرشون سر میزنن، یکی هم مثل پسرعموی شوهر ...

😳😳خدایااااا چه وحشتناک😖😖😖😖

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2738
یا ابرفض این عفریته رو از کجا پیدا میکنن خدایا نسلشون رو از روی زمین بردار در ضمن به خانومایی ک ...

بنده خدا پسر خالم مجبور هر چه بگه قبول کنه دوتا بچه دوقلو شیر خوار داره با یک دختر ۵ ساله زن بچه ها رو گذاشت دست مرد رفت خونه پدرش گفت یا خواسته های من رو انجام میدی یا طلاق میگیرم  این هم به خاطر بچه هاش قید خانوادش رو زد

برای شادی روح مادرم میشه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤
یعنی اگه داداشتو بخاطر زنش دیگه نبینی هم مهم نیست برات وهمینو میگی؟؟؟

عزیزم داداش من وقتی زن گرفته یعنی به بلوغ عقلی و فکری کامل رسیده پس خودش میتونه تصمیم بگیره بیاد خواهرشو ببینه یا نه هیچکس تو این دنیا کسیو نمیتونه زور کنه مگه جنگه؟؟

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥
عزیزم داداش من وقتی زن گرفته یعنی به بلوغ عقلی و فکری کامل رسیده پس خودش میتونه تصمیم بگیره بیاد خوا ...

احساس خواهروبرادر ب هم بلوغ ومنطق نمیشناسه.استارتر وخانوادشم ک تسلیم شدن اگه نمیشدن ک بایستی هرطور شده واکنشی نشون بدن.جنگ هم نکردن