2733
2734

کسی ک قراره باهاش ازدواج کنم دوساله ک همش نق میزنه تواین دوسال نشده یک هفته مشکل نداشته باشع همبشه وهرروز ازمشکلاتش میگه هنش اززندگی شاکیه همش بدشانسی میاره منم بایدغصشو بخوزم نمیدونم چیکارکنم خیلی خستع شدم عصبی شدم😭😭😭😭

کات#  

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم یه دوست پسر داشتم لعنتی همینطوری بود انقدر حرفای غم انگیز و مرگ و میر و افسردگی و ناامیدی میزد منم افسرده و عصبی کرده بود   

تمومش کردم  

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

شوهر منم اینجوریه ها  همش شاکیه از همه  خیلی سخته با این افراد زندگی کردن😂دهن ادم سرویس میشه 

من برا شوهرم  اوایل خط و نشون کشیدم  اگه پیش من غر غر کنه  هرچی از دهنم در بیاد بارش میکنم  

😊

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
باهاش حرف بزن مشکلاتشو بگو.

روم نمیشخ بگم انقدازمشکلاتت حرف نزن.بخدادیگه افسرده شدم خیلی ناراحتم نمیدونم چرامشکلات این بشرتمومی نداره خمش میشینه ازضررایی ک کرده میگه همش میشینه حساب کتاب پولای قدیمشو پیش من میکنه گاهی یک ساعت فقط میشینه حساب میکنه جوری ک دیگه مغزم داغ میکنه چیکارش کنم

2706