2737
2739

من الان ۸ هفتمه...مادرشوهرم امروز میگفت، من هنوز به مادرم و زن برادرام نگفتم تو بارداری...گفتم خوب کاری کردید، هنوز زوده...بعد عصبانی شد و گفت چرا نگم، اگه بفهمن بهشون نگفتم خیلی بدشون میاداااا😳😳😳😳😳😳😳😳😳

آخه به اونا چه ربطی داره ای خدااااا😭😭😭😭

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من خودم میخواستم آخر ماه سوم به فامیل بگم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به مادر شوهرمم بعد از ان تی گفتم

وای من هفته ۶ گفتم، هزاآاار بار گفت چرا زودتر نگفتی

2738

من بعدازاینکه ازمایش دادم زود شوهرم گذاشت کف دستشون  

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

هفته دوازدهم به مادرشوهرم گفتم میخاستم بعد امینوسنتز بگم ولی مسایلی پیش اومد زودتر گفتم به فامیل خودمم هفته هجده نوزده بود گفتیم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

مادرشوهره منم به ۸هفته نکشید همه رو خبر کرد نخود تو دهنش خیس نمیخوره😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خیلی  زوووود به مادرشوهرت گفتی  من قطعا 4 ماهگی به بعد میگم

همسرم گفت زودتر بهش بگو، که انقدر سر به سرت نذاره و عصبیت نکنه

2706