2733
2734
عنوان

شوهر نفهم من...

367 بازدید | 21 پست

به شوهرم گفته بودم وقتی بحث داریم به خواهر شوهرم نگو هرچقدرم من باهاش صمیمی باشم چون راهش دوره دیشب سریه چیز الکی بامن بحث کرد وبعدم به من گفت بنال منم دیگه بهش امروز زنگ نزدم چون مقصر بود الان رفته باز به خواهرشوهرم گفته نمیدونم چیکارش کنم منم بهش پی ام دادم گفته بودم مسائل خصوصی رو به کسی نگو باشه... ومیخوام تا یک هفته م شده زنگش نزنم اگه هم باز به خواهرش گفت به مامان وبابام میگم بهش زنگ بزنن خیلی ناراحتم چند دفعه خواهرشوهرم وبچه هاش تیکه دعواهامونو بهم انداختن😔

حالا واسه ما ..زندایی من با داییم دعواش میشه ..قهر میکنه میاد خونه ما چند روز ...بعد داییم میاد دنبالش اونم چند روز میمونه ...یه سری بهشون گفتم ادرس خونه تون یادتون نرفته !😆😆

زندایی گفت نه اگه یادمونم رفت زنگ میزنیم کروکی میگیریم ...

کلا من با این دوتا زن و شوهر همیشه کل کل دارم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یسری مردا کلا دهنشون چفت و بست نداره همینجوری بازه هرجاهم میرن میشنینن درمورد زنشون و دعواشون میحرفن چ دوستاشون باشه چ فامیل باشه چ خانواده ش.نمونه ش پدر خودم صدسال یبار فامیلاشو میدید اون یبارم یجوری درمورد مانانم میحرفید ک من واقعا نمیتونستم تحمل کنم اخه دعوای شما و اخلاق مادر من ب زن عموی کوفتی تو چ مربوطه.اه

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2738
یسری مردا کلا دهنشون چفت و بست نداره همینجوری بازه هرجاهم میرن میشنینن درمورد زنشون و دعواشون میحرفن ...

من بهش زنگ نمیزنم اگه هم باز پای خواهرشو کشید وسط به بابام میگم زنگش بزنه نمیسه اینجوری هی میگم نگو میگه

وای متتفرم از آدمهایی که حرف خونشونو بیرون میبرن

چندبارقبلم بهشون گفت کمک که نکردن آتیش بیارم شدن خیلی نفهمه یعنی دلم میخواد سرمو بکوبم تو دیوار از دستش

نه عروسی کردم شوهرم راه دوره

پای باباتو نکش وسط بعد میگه دخالت میکنن بهش لگو من حتی به پدرومادرم نمیگم دعوامونو ... از قدین گفتن آدم که رخت چرکاشو جلو چشم مردم نمیشوره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706