2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد

438 بازدید | 24 پست

یه مقدار از مامانش پول قرض گرفتیم که من تو برنامه ضبط صدا شنیدم گف مامان پونصد بریز به کارتم بعدا به من گفت ۵۵۰ گرفتم امروز میخواستیم پولاشو برگردونیم که من گفتم ۵۰۰ من میدونم نشون به اون نشون که خودت گفتی به شقایق نگو اونم فهمید من صدای مکالمه شو گوش میکردم بیرون بودیم منو اورد گزاشت خونه مامانم اینا گفت‌نمیخوام ببینمت به نظرتون کارش طبیعیه این همه ناراحت شده 

آره طبیعیه. کارت بده بدش اومده کنترلش کردی احساس زرنگی هم میکنی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من هم بودم خیلی ناراحت میشدم کسی یواشکی به حرفم گوش بده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

منم گفتم نمیخوام برا چی میخوای تنها بشی منو برد دم خونه خودم پیاده کنه گفت میرم بیرون‌مکانیگی کار دادم واقعا هم کار داره چون یکم پول دستمون اومده بعد من گفتم الان نمیخوام خونه تنها باشم بزار خونه مامانم بعد که کارت تموم شد بیا دنبالم اگه نیای خودم میام خونه 

حالا به نطرتون‌چکار کنم اگه نیومد خووم برم

یا زنگ نزنم بهش

معلومه که طبیعیه

صداشو گوش دادی؟

منم اگه شوهرم اینکار کنه به شدت ناراحت میشم

اگه تو دوران آشنایی اینکار میکرد‌ که قیدشو میزدم

کارت هم نشون از بی اعتمادیه ، هم شکاکی ، عدم احترام به حریم شخصی و..

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706