2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر دختر من متخصص تغذیه نوزاد و کودکه ...

سویق و تایید نکرد و گفت تاییدیه وزارت بهداشت نداره و تو مملکتی که ایدز و به بچه ها به راحتی منتقل کردن معلوم نیست این چیزا توش چیه...چون تاییدیه نداره گفت من تایید نمیکنم چون نمیدونم توش چیه و به من هم گفت نده

سویق گندم یا جو همون گندم‌و جو با سبوس هستن که بعد از اسیاب تفت داده شدن

سویق سنجد هم سنجد با پوست و هسته است که پودر شده و تفت داده شده

خاصیت زیادی دارن مثلا سنجد استخوان سازه 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
دکتر دختر من متخصص تغذیه نوزاد و کودکه ...  سویق و تایید نکرد و گفت تاییدیه وزارت بهداشت نداره ...

از جای معتبر بخرین یا خودتون درست کنید

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2740
سویق گندم یا جو همون گندم‌و جو با سبوس هستن که بعد از اسیاب تفت داده شدن سویق سنجد هم سنجد با پوست ...

همون پودر سنجد منظورته؟ که باشیر مخلوط میکنن

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
دکتر دختر من متخصص تغذیه نوزاد و کودکه ...  سویق و تایید نکرد و گفت تاییدیه وزارت بهداشت نداره ...

دکترت بیسواده که نمیدونه سویق چیه

اردبو داده حبوبات عجیب نیست

امام صادق (ع):
سویق گوشت می رویاند و استخوان را محکم می کند.
به کودکانتان در خردسالی سویق بدهید، چرا که گوشترا می رویاند و استخوان را محکم می سازد.

همون پودر سنجد منظورته؟ که باشیر مخلوط میکنن

بله دیگه البته به من گفتن با شیر مصرف نشه چون درست نیست، با آب یا عسل باید بخورین

2706