2733
2734
عنوان

درد داره...............

186 بازدید | 12 پست

خواهش میکنم بگین من چیکار کنم خدا حاجتمو بده. مامانم صحیح و سلامت بشه. خدا شِفا و سلامتی بهش بده. 

خیلی درد داره اینکه دعا کنی و حاجت نگیری . اینکه شیعه باشی و ائمه داشته باشی ولی نتونی حاجت بگیری ازشون. اینکه حس کنی نگاهت نمیکنن. 

از حس سردرگمی و بی کسی که دارم خسته شدم.

تموم شد... دنیای من رفت.... حالم خیلی بده.

توکل کن جوری که انگار به خواستت رسیدی 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هر روز تو محل كارم بيماراي بد حال يا فوتي ميبينم 

چرخه زندگيه 

خدا صلاح بنده هاشو بهتر اَز ما ميدونه 

ناشكري نكنيم و بسپاريم دست خداش 

ايشالاه بيمار شما هم شفا پيدا ميكنه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
از خدا بخواه به حق انبیاش مشکلتو حل میکنه آمین

خیلی ازش خواستم به حق ائمه به حق حضرت زهرا (س) . 

خیلی خواستم از ائمه که به حق حضرت زهرا (س) حاجتمو بدن. 

هیچ وقت دوس ندارم این حرفو بزنم ولی امشب میخوام بگم آخه چرا بعضیا با یه دعا یا یه نماز حاجتای غیرممکنشونو میگیرن ولی بعضیام مثل من هرچی التماس میکنن انگار نه انگار .

آخه من بنده گناهکار چقد توان دارم مگه. 

توکل کن جوری که انگار به خواستت رسیدی 

سخته همچین توکلی . اونم وقتی که این همه مدت امید داشتم ولی هر لحظه داره سختتر میشه. 

سخته همچین توکلی . اونم وقتی که این همه مدت امید داشتم ولی هر لحظه داره سختتر میشه. 

میفهمم وقتی پر از ترس و ناامیدی هستی توکل ازت دورتر میشه...اما گاهی چاره ای نیست رها کن و توکل کن 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2740
من هر روز تو محل كارم بيماراي بد حال يا فوتي ميبينم  چرخه زندگيه  خدا صلاح بنده هاشو بهت ...

چرخه زندگی مال موقعیه  که یه آدم عمر طبیعیشو بکنه پیر بشه بعد. 

خسته شدم از این صلاح . واسه من سخته 

چرا این همه آدم حتی غیر مسلمونا از ائمه حاجت میگیرن ولی واسه بعضی از ماها سخته حاجت گرفتن. خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

چرخه زندگی مال موقعیه  که یه آدم عمر طبیعیشو بکنه پیر بشه بعد.  خسته شدم از این صلاح . وا ...

براي همه سخته 

ولي زندگيه ديگه 

همه كه تا پيري زنده نميمونن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
براي همه سخته  ولي زندگيه ديگه  همه كه تا پيري زنده نميمونن

امیدوارم شما تجربه من رو نداشته و در آینده هم نداشته باشین. 

اما زدن این حرفا برای کسی که تو این شرایط نباشه راحته. 

امیدوارم شما تجربه من رو نداشته و در آینده هم نداشته باشین.  اما زدن این حرفا برای کسی که تو ا ...

بله ميدونم حتي فكر كردن بهشم سخته