2733
2734
عنوان

از هفته چند تکون خوردن نینی احساس کردین؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 71 پست
دکترا تازه کار بود هفته ۱۷ گفت  علائم همه چی پسرونه است  الان ۲۸ میخوام دوباره برم  ...

اها از اون لحاظ خخخ

اره برو گلم

ولی ب علائم اعتماد نکن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره الان کلی حسرت میخورم چرا فیلم نگرفتم 

برا تعین جنسیت بگیر🤩

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
اها از اون لحاظ خخخ اره برو گلم ولی ب علائم اعتماد نکن

چ میدونم ب شک انداختن منو 

من ک باهاش همش حرف میزنم و ب اسم صداش میکنم 

دخترم مریم گلم 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
چ میدونم ب شک انداختن منو  من ک باهاش همش حرف میزنم و ب اسم صداش میکنم  دخترم مریم گلم&n ...

برو خب اگ شک داری

ضرر نداره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
مرسی گلم انشالله همچنین نینی شما

فدات عزیزم😘😘

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
چ میدونم ب شک انداختن منو  من ک باهاش همش حرف میزنم و ب اسم صداش میکنم  دخترم مریم گلم&n ...

من میمونم چی بگم بهش😂😂

شما چی میگین؟؟؟

خیلی دوست دارم لالایی یاد بگیرم

من میمونم چی بگم بهش😂😂 شما چی میگین؟؟؟ خیلی دوست دارم لالایی یاد بگیرم

شعر میخونم براش 

سلام و صبح بخیر و شب بخیر 

پاشو مامان صبح شده بخواب مامان شب شده خخ

حرف میزنم مثلا این کار و کردم 

یا مثلا بعضی اوقات زیر آب بابا شو میزنم خخخ 

سوره میخونم 

خیلیزچیزا 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍