2737
2734

بچه ها من باردارم هفته۷ فهمیدم تیروئیدکم کاردارم شدیید تااونموقع من قرصی مصرف نکرده بودم بعداون تازه بادوز زیاد دکترزنان برام قرص نوشت تابیادپایین دفعه بعدک ازمایش دادم این باراومده بود پرکار شده بود هفته۱۴قرص هارو کمترکرد ولی بازم همون قرصه بود مگ تیرويدپرکار قرصش فرق نداره حالایه مدته احسای خفگی میکنم دیگ قرص وول کردم دوباره ازمایش دادم منتظرجوابشم جایی خوندم بچه عقب مانده میشه. خیلی داغونم همش فک میکنم خدایی نکرده بچم کم هوشه یا...😭😭😭😭😭😭

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!

چرا قطع کردی عزیزم؟من از اول تا اخر تیرویید شدید داشتم ولی قرصرو میخوردم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا درصورت کنترل نشدن  عوارض داره   قرص میخوری مشکلی نیس😘

بعدم  اگه تیروییدت پرکار شده دیگه نباید قرص بخوری پیش دکتر زنان نرو باید بری پیش پتخصص غدد ...منم داشتم‌ فقط متخصص غدد تونست کنترل کنه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
چرا قطع کردی عزیزم؟من از اول تا اخر تیرویید شدید داشتم ولی قرصرو میخوردم

اخه مال من حالاپرکارشده بازم همون قرص کم کار رو داد

2738
نه بابا درصورت کنترل نشدن  عوارض داره   قرص میخوری مشکلی نیس😘 بعدم  اگه تیروییدت پر ...

ممنون عزیزم

خوب از خودش می‌پرسیدی چرا اون قرصو تجویز کرده. شاید این قرص برای تنظیمش باشه. درضمن یکی از اقوام من قرص تیروئید میخورد بچه دار هم شد عقب مونده نیست. الان هم مدرسه میره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹