2733
2739
عنوان

رشته

123 بازدید | 31 پست

سلام من ۱۸سالمه کنکور دادم و رتبم میخورد به دانشگاه فرهنگیان ومطمئن بودم ک قبول میشم و این برا منی ک به هدف فرهنگیان کنکور داده بود خیلی خوشحال کننده بود واقعا نمیدونم چرا به پیشنهاد یکی از اشناهامون رشته مشاوره رو هم بعد فرهنگیان زدم و دقیقا همون رشته قبول شدم و بدلیل ظرفیت خیییلی کمه فرهنگیان قبول نشدم ..همه میگن رشتت خیلی عالیه اینده شغلی داره ولی هرکاری میکنم نمیتونم باخودم کنار بیام ک باید چهار سال این رشته رو بخونم همش فکر میکنم قراره عمرمو هدر بدم و از طرفی خیلی از دوستامو میبینم ک سال های پیش با رتبه های خیلی پایین تر از من قبول شدن فرهنگیان واقعا حالمو بد میکنه از طرفی امسال هم از کنکور محرومم میشه یکی بگه چیکار کنم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رشته خوبیه چرا نمیخای بری؟ 

مشاوره؟؟ میگن خوبه ولی همش تو ذهنم یاد فرهنگیانمو با اون مقایسش میکنم و اینکه هر ساله با رتبه من قبول شدن و من امسال نتونستم حالمو بد میکنه

2738
مشاوره؟؟ میگن خوبه ولی همش تو ذهنم یاد فرهنگیانمو با اون مقایسش میکنم و اینکه هر ساله با رتبه من قبو ...

رتبت چند شد؟؟

من تجربی خوندم میخام کنکور انسانی بدم برا فرهنگیان بنظرت میشه؟

تمام زندگیم خلاصه شده تو بودنت ❤
رتبت چند شد؟؟ من تجربی خوندم میخام کنکور انسانی بدم برا فرهنگیان بنظرت میشه؟

رتبه من تقریبا چهار هزار از طرفی من زیاد نخوندم قصد کنکور نداشتم یهو علاقه مند شدم و شروع کردم به خوندن و این شد ..اره چرا نشه درسای عربی ادبیات دینی رو خوب بخون 

خب یعنی چیکار کنم بنظرت اینده ۺغلی همین خوبه و ادامه بدم؟

اره رشته عالیه من خودم روان شناسیم. این رشته رو اگ ادامه بدی خیلی خوب و پول سازه بنظره منک برو بازم خودت میدونی عزیزم ببین علاقت بیشتر مهمه برات یا اینده شغلیت

2706