2737
2739

اونایی که بالاتر از سن ۳۰ سالگی باردار شدن (چه بارداری اول و چه بارداری چندم)...چقدر از اقدامتون طول کشید تا باردار شدید؟؟؟

اگر خاستید بگید که مشکلتون چی بوده که دیر باردار شدید.

تعداد رای : 12
نظرسنجی
یک تا ۳ ماه
5
41%
۴ تا ۶ ماه
2
16%
۷ماه تا یک سال
0
0%
بیشتر از یک سال
5
41%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من خودم مشکل پرولاکتین بالا دارم هنوز مشغول درمانم

سلام من دقیقا در سی سالگی فرزند اولم رو خیلی راحت باردار شدم ولی از سی و چهار سالگی تا الان یعنی سی و نه ،منتظر فرزند دومم ولی نشده ،و ذخیره تخمدان داره کم میشه ،نگرانم،منم پرولاکتینم ۴۰ بود تا ۲۵ رنج طبیعی هست ،مال شما چنده؟ چه دارویی میدن براش؟

سلام من دقیقا در سی سالگی فرزند اولم رو خیلی راحت باردار شدم ولی از سی و چهار سالگی تا الان یعنی سی ...

واسه من 48 شده، رنج نرمالش تا 35 عه

داستینکس داده دکتر، تازه دارم میخورم، قبلش ایرانیشو میخوردم اثر نکرد بدتر هم شد

واسه من 48 شده، رنج نرمالش تا 35 عه داستینکس داده دکتر، تازه دارم میخورم، قبلش ایرانیشو میخوردم اثر ...

نمى دونم آزمايشگاهى كه من رفتم نرمال تا ٢٥ نوشته،به اميد خدا مشكل هممون برطرف بشه.شما فرزندى داريد؟

نمى دونم آزمايشگاهى كه من رفتم نرمال تا ٢٥ نوشته،به اميد خدا مشكل هممون برطرف بشه.شما فرزندى داريد؟

ایشالا به زودی 

نه ندارم، اولین باره میخام باردار بشم

28 سال 5 ماه در اقدام و منتظرم تا هفته دیگه ببینم پری دست از سرم برمیدلره نی نی بیاد جاش 😔

ایشالا به زودی 

من خودم مشکل پرولاکتین دارم

3 4 ماه دکتر اولی که پیشش رفتم منو علاف کرد و یه آزمایش ساده نداد که معلوم بشه واسه پرولاکتینه، 3 4 ماه هم قرص ایرانی خوردم و اثر نداشت و اينجوری علاف شدم

... اما به این معتقدم که وقتی واسه چیزی تلاش میکنی که بدست بیاری موقع درستش بهت میرسه، زمانش که برسه بچه به من و شما داده خواهد شد، صبور باش و امیدوار و پیگیر

ایشالا به زودی  من خودم مشکل پرولاکتین دارم 3 4 ماه دکتر اولی که پیشش رفتم منو علاف کرد و یه ...

اول مشکل از من بود تنبلی تخمدان و پلی کیست

یک سال درمانم طول کشید و 15 کیلو لاغر کردم تا پریودم هر 28 روز و منظمم شد

رفتیم اقدام با کلی امیدواری اما سه ماه بی نتیجه

ماه چهارم رفتم دکتر اما احتمال دادم شاید باید همسرمم آزمایش بده و دفترچه رو بردم رفت آز داد دیدیم کم تحرکیه . دارو دادن و دکترم گفت دو الی سه ماه بعد جواب میده تا اسپرمای تازه و باتحرک تولید بشه . حالا سه ماه از دارو گذشته و اقدام داشتیم . ان شاء الله به امید خداوند منتظریم ببینیم جواب میده یا نه . با تمام وجود به این باور رسیدم هیچی دست ما نیست و به خواست خداوند هست . اگه این ماه جواب بگیرم فقط و فقط لطف خودش بوده

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤