2733
2734

حدود ده ساله که دچار پلی کیستیک هستم یعنی دقیقا از زمانی که اولین بار قاعدگی رو تجربه کردم بهش دچار بودم تا الان . یک بار جراحی کردم خارج کردن کیست رو . دکترهای مختلف رفتم از طب سنتی و اسلامی گرفته تا زنان و نازایی .

ولی دیگه خسته شدم😥 شما درگیرش نیستید که بفهمید هر ماه پریود نشدن یعنی چه... هر ماه دل درد به خاطر به وجود اومدن کیست یعنی چه😥 اینکه بدونی تو این ده سال هیچ بار یه فولیکول نداشتی و سالم نیستی یعنی چه 

سالی دوازده بار کیست گرفتن و دوازده دوره دارو خوردن تا از بین رفتن کیست قبلی و شروع پریودی جدید و تشکیل کیست جدید یعنی چه😢

وقتی میدونی با این وضع بچه دار شدنتم سخته یا که نمیشی خودش مصبیتیه😭

دو سه ماه دیگه عروسیمه دلم نمیخواد عروسی کنم چون عاشق بدم و این مشکل نمیذاره حتی زندگی عادی مو بکنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من یه سالی بود تخمدان پلی کیست داشتم خودم خبر نداشتم رفتم یه دکتری بهم قرص ضد بارداری داد فقط یه ماه استفاده کردم اونم کامل نه چن ماه بعد رفتم سونو گفتن سالم سالمی .

ببین عزیزم باید کلا از اب و سردی دوری کنی 

2728
شوهرت از این مشکلت خبر داره؟

بله دوبار کامل تو خواستگاری براش توضیح دادم

و خودش قبول کرد الانم میگه مهم نیست واسم 

ولی بچه می بینه خودشو میکشه براش

امیدوارم خدا بهتون سلامتی بده و درست زمانیکه که فکرش رو نمی کنی شفا پیدا کنی

نمی دونم اعتقاد داری یا نه ولی توسل کن به هر کی که خیلی بهش اعتقاد داری 

من خودم حضرت ابوالفضل یه بار شفام داده

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
عزیزم من یه سالی بود تخمدان پلی کیست داشتم خودم خبر نداشتم رفتم یه دکتری بهم قرص ضد بارداری داد فقط ...

عزیزم شاید از شما ضعیفش بوده 

ولی من خیلی شدیده 

همه این کارها رو کردم ولی فایده نداشته یا یک دوره کوتاه اثر کرده

2738
بله دوبار کامل تو خواستگاری براش توضیح دادم و خودش قبول کرد الانم میگه مهم نیست واسم  ولی بچه ...

ببین خیلیا تو همین سایت با همین مشکل باردار شدن اصلا نگران نباش خدا بزرگه

با دارو تحریک میشه تخمک هات یکی رو میشناختم که با آمپول باردار شد دقیق تو جریان درمانش نیستم گلی ولی نشد نداره

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
امیدوارم خدا بهتون سلامتی بده و درست زمانیکه که فکرش رو نمی کنی شفا پیدا کنی نمی دونم اعتقاد داری ی ...

امسال اربعین کربلا بودم اتفاقا خودمم خیلی به حضرت ابوالفضل اعتقاد دارم

تا الان هر مشکلی رو واسم حل کردند جز این

دلم یه ختم چیزی میخواد ولی نمیدونم چی واسه شفای بیماری خوبه

بله دوبار کامل تو خواستگاری براش توضیح دادم و خودش قبول کرد الانم میگه مهم نیست واسم  ولی بچه ...

چه مرد خوبیه خدا حفظش کنه . انشاالله بچه دار هم میشی اول به فکر عروسی باش بعدش نی نی گلم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3196418/ختم-70000حمدبه-نیت-شفای-بیماران?page=1

امسال اربعین کربلا بودم اتفاقا خودمم خیلی به حضرت ابوالفضل اعتقاد دارم تا الان هر مشکلی رو واسم حل ...

برات یه تاپیک گذاشتم به امید خدا درست میشه 

بعد ازدواج یه مدت کوتاه بعد اقدام کنه و توکل کن بخدا که بی اراده اش برگی از درخت نمی افته

ماکارونی رو محدود کن سردیجات رو محدود کن یا با مصلحش استفاده کن

2706