2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا منم همچین حسی داشتم😂😂😂😂 چندتا عکس از دخترم گرفتم تو عکسا دقت کردم دیدم انگار دخترم انحراف چشم داره . فوری بردمش پیش همین خانم دکتر . اونم معاینه کرد و گفت هیچیش نیست. از دور از چشم دخترم عکس گرفت رو صفحه مانیتور نشون داد کارش عالی بود 

💕 دنیام دخترمه 💕
دقیقا منم همچین حسی داشتم😂😂😂😂 چندتا عکس از دخترم گرفتم تو عکسا دقت کردم دیدم انگار دخترم انحراف ...

الان تو نت سرچ کردم یه فاطمه حسینی الهاشمی بود یه لیلا حسینی الهاشمی . یادتون نیست کدومشه ؟ 

2738
من احساس میکنم دخترم انحراف چشم داره خیلی ناراحتم. تشخیصش خوب بود ؟ راضی بودین ؟ 

عزیزم منم پسرم یک سالش بود خیلی نگران بودم اخه دختر بزرگم تنبلی چشم داشت خیلی اذیتم کرد مجبور شدم تا تهران ببرمش تا درمان بشه 

سر پسرم ی بار اتفاقی رفته بودم درمانگاه سهامی دیدم دکتر چشم پزشکی داره بردمش اونجا دکتر معاینه کرد گفت تنبلی چشم نداره خداروشکر ولی براش یکی دوتا قطره نوشت بعدش دخترمم بردم همونجا گفت شماره عینکش تغییر کرده و ی سری چیزا که بعدش اینترنتی از دکترش تو تهران پرسیدم گفت تشخیصش درسته از این ببعد هم هر 6 ماه یکبار دیگه تهران نیار ببر پیش همون دکتر معلومه که کارش خوبه

حالا بنظر من دکتر چشم پزشکش خوب بود میخوای توهم ی سر دخترت رو ببر اونجا ببین چی میگه

دکتر چشم پزشک درمانگاه سهامی خیلی خوبه منم چندباری برای دخترم و خواهر زاده ام رفتم پیش شون خدا خیرشون بده دکتر دقیق و کار بلدیه ادرسشم تو بلوار چمران، خیابان ابیوردی دومه خواستی برو ی سر 

تو درمانگاه سهامی من بچه مو برده بودم چشم پزشکش عالی بود میخوای ببرش درمانگاه سهامی این ادرس سایتشه ...

دوست عزیز لطفا اسم چشم پزشک رو ذکر کنید شاید زمانی که مراجعه کنیم اون چشم پزشک دیگه اونجا مشغول به کار نباشه.لااقل اسم پزشک رو بدونیم سرچ میکنیم مطبش میریم.

دکتر چشم پزشک درمانگاه سهامی خیلی خوبه منم چندباری برای دخترم و خواهر زاده ام رفتم پیش شون خدا ...

دوست عزیز اسم چشم پزشک رو عنوان کنید.شاید ما مراجعه کنیم و این چشم پزشک حاذق دیگ اونجا مشغول به کار نباشن.