2733
2734

سلام

بچه ها فکر کنم کمو بیش گفتم جریان خونه خریدنمون رو تو تاپیکای دیگه

ما 3 سال پیش تو اشنایی یه خونه خریدیم البته پیش خرید که طرف کلاهبردار در اومد و خونه رو به 2 نفر فروخت

بگذریم ازش ما یه پولی گرفتیم و توافق کردیمو از شکایتمون گذشتیم

تو همین وسط صاحب خونه هم گفت بلند شید

با کلی التماس یه ماه دیگه وقت گرفتیم

دقیقا 1 ماهو 10 روز وقت داریم خونه پیدا نکردیم هنوز

میشه اگه دوست داشتید برام دعا کنید شاید با دل شما جواب گرفتیم

از استرسم هیچی وسایل خونه هم جمع نکردم یعنی اصلا بلد نیستم جای جمع کردن همش خونمونو تمیز میکنم اصلا نمیدونم از کجا و چی شروع کنم   

ایشالا زودتر خونه پیدا میکنید...از آشپزخونه شروع کن ..برو چندتا کارتن پیدا کن ظرفای غیر ضروری رو بذار توش...بعدش کم کم وسایل کمد رو بزار تو کارتن

اووو یک‌ماه وقت دارین..پیدا میشه

دختری در من ساز امیدواری میزند🧚‍♀️
ایشالا زودتر خونه پیدا میکنید...از آشپزخونه شروع کن ..برو چندتا کارتن پیدا کن ظرفای غیر ضروری رو بذا ...

من چند بار گفتم امروز میخوام جمع کنم بعد جای جمع کردن وسایل خونه رو دستمال کشیدمو جارو برقی زدمو مرتب کردم بعدم غش کردم از خستگی  

خونم الان 85 متره و قدیمی از اینا که 2 تا آشپزخونه داره

واسه خرید شاید 50 یا 60 متری بخریم اونم کلی پایینتر از الان

االان عزا گرفتم 2 تا اشپزخونه پره پر رو چطوری بکنم تو یه اشپزخونه اونم خونه 50 متری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند بار گفتم امروز میخوام جمع کنم بعد جای جمع کردن وسایل خونه رو دستمال کشیدمو جارو برقی زدمو مرت ...

عزیزم واقعا غمت نباشه

منو خونوادم ۱۶ ۱۷ ساله از یه شهر کوچیک اومدیم شهر بزرگ ، تو این ۱۷ سال خونه اجاره ای بودیم ...شاید باورت نشه همین چند روز پیش خونه خریدیم اومدیم توش

شما تازه اول راهین بابااا😍سخت نگیر

بعدم چیزایی که نیاز نداری یا بنداز دور یا دست دوم بفروش...یا اگه انباری دارین بذار تو انبار..یا ببر خونه مامانت اینا اگه اذیت نمیشن...اگه اشتباه نکنم شما که نمیخوای از کل وسیله هات استفاده کنی؟پس دورتو خلوت کن.میدونی این هول بودنت مال استرسه سعی کن آروم باشی😘

دختری در من ساز امیدواری میزند🧚‍♀️
2731
عزیزم واقعا غمت نباشه منو خونوادم ۱۶ ۱۷ ساله از یه شهر کوچیک اومدیم شهر بزرگ ، تو این ۱۷ سال خونه ا ...

مرسی عزیزم بابت انرژی مثبتت

خدا بزرگه

انشالله شماهم به زودی چندتا خونه میخرید یا یه خونه خیلی خیلی بزرگ

تا جایی که میشه که تو خونه میچینم هرچیش اضافه بود میبرم دفتر کار بابام انبار داره اونجا میزارم