2737
2739

من یه فاصله بزرگی بین دوتا دندون جلوییم هست ارتودونسی فک نکنم خوب جواب بده برام تو رو خدا اگه کسی میدونه یا خودش انجام داده کامپوزیت یا چی استفاده میکنن برا فاصله های بزرگ زشت نمیشه؟؟

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤

بخاطرش خیلی عذاب میکشم نه میتونم حرف بزنم نه بخندم واقعا صورت خوشگلمو زشت کرده همش باید اخم باشم و لبام رو هم تا زشت نشم

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارتودنسی از بقیش بهتره،کامپوزیت بخوای بذاری دندونتو تراش میده حساس میشه باید بری عصب کشی و خلاصهههه. ...

خیلی عمیق تراش میدن؟؟ یعنی راهی نداره جز ارتودونسی

قدیمیا میگن کسی که فاصله داره دندون جلوییش رزق و روزیش زیاده کامپوزیت بخای کنی همه دندونتو میتراشه ...

از بین بره بهتره داغون کرده صورتمو یعنی میخندم ترسناک میشم خودم بدم میاد چه برسه بقیه پولمم واقعا کمه میخوام فقط زود درست کنم 

خیلی عمیق تراش میدن؟؟ یعنی راهی نداره جز ارتودونسی

یه لایه از دندونت تراش میخوره که روکش کامپوزیت جاشو پرکنه دیگه،اونم دائمی نیست که،مال خیلیا می افته باید برن دوباره بچسبونن،دندونتم به مرور زمان ضعیف میشه...اگه میتونی ارتودنسی کن،درسته یکن هزینش بالاست و زمان میبره،ولی خب دائمیه و عوارضش کمتره

از بین بره بهتره داغون کرده صورتمو یعنی میخندم ترسناک میشم خودم بدم میاد چه برسه بقیه پولمم واقعا کم ...

ان شاالله زودتر درستش کنی 

من که رفتم دو تا دندون عصب کشی کردم ده روز بیشتره اینقدر درد دارم که نگو نمیدونم چرا دو تا دندون کناریش حس خیلی بدی پیدا کرده زبونم میخوره انگار امپول بی حسی زدم

2740
از بین بره بهتره داغون کرده صورتمو یعنی میخندم ترسناک میشم خودم بدم میاد چه برسه بقیه پولمم واقعا کم ...

عزیزم کامپوزیت بد نیست منم فاصله دندونام خیلی بود اصلا دوستشون نداشتم چند سالیه که کامپوزیت کردم و راضی ام

اونی که دندونو میتراشن لمینیته 

ولی کامپوزیت فقط فاصله ها رو برات پر میکنه هر ی سال اینام باید بری ی براش کنه من که راضی ام عزیزم

تو هم اگه رو مخته انجام بده حتما

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
عزیزم کامپوزیت بد نیست منم فاصله دندونام خیلی بود اصلا دوستشون نداشتم چند سالیه که کامپوزیت کردم و ر ...

بخدا بدجور رو مخمه شما کجا رفتی چقد دراومد پات؟

من تهران رفتم عزیزم چند سال پیش انجام دادم دقیق یادم نیست الان فک کنم واحد ی 400 تا 500 باشه

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا