2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون زنده ای آدم تا زندست هی کار و کار و کار میکنه😬

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2728
2740

منم همینطور بچه کوچیک دارم دیروز خونه رو ترکوند دیگه صبح همه جا رو تمیز کردم اوردمش خونه پدرشوهرم این جارو بترکونه

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
شب قبل خواب خونه رو مرتب کن کارارو بکن ظرفارم بشور روز کارت واقعا کمتره

شب ساعت ١ رسيديم خونه فقط شام خورديم و كاراي صبحونه رو كردم صبح ساعت ٩ پاشدم صبحونه همسرم تخم مرغ ابپز سيب زميني كباب تابع اي اوت ميل اماده كردم بوده كلي ظرف دارممم

منم چون دست تنهام شوهرم میره کار میاد میریزه میپاشه جمع نمیکنه دوباره صبح منو خونه و ریخت و پاش

به خدا بعدم شوهرم فكر ميكنه فقط اون كار ميكنه و خرج ميده🤦🏻‍♀️

شب ساعت ١ رسيديم خونه فقط شام خورديم و كاراي صبحونه رو كردم صبح ساعت ٩ پاشدم صبحونه همسرم تخم مرغ اب ...

دیشب دیر شده اشکال نداره ولی روزای دیگه اینکارو کنی خیلی خوبه

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

مادر شوهرم خیلی تایم ازاد داره باشگاه میره مهمونی پیاده روی همیشه غذاش به موقع امادست و خونش همیشه تمیز

حالا منم مثل شما بودم همش کار خونه میکردم تموم نمیشد. ی بار به رفتارای مادرشوهرم قشنگ دقت کردم و الگویی پیدا کردم که هرکی اجرایش کنه کلی جلو میفته 

منتهی الان تنبلیم میاد بگم   

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
2706