2733
2734

غیر ست بیمارستانی میخوام یکی دو دست لباس کلفت بخرم اینجا تا اردیبهشت سرده 

چیکار کنم چیا بخرم که یکی دو ماه مصرف بشه 

نی نی منم بهمن دنیا میاد انشالله

من فقط یه دونه گرفتم بلوز شلوار تقریبا گرم اونم واسه واکسن

والال از خونه که نمیخوام بیرون ببیرم توی خونه هم که گرمه نمیشه کلفت تنش کنی

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بلوز پشمی

شلوار پشمی از اونا ک داخلش انگار حوله است 

زیر دکمه ی کلفت 

ی دونه هم از این سر همیا هست مث کاپشنه بچه کاملا لقمه پیچ میشه توش بخر 

کلاه پتو 

ساک حمل نوزادم بخر عالیه خیلییییییی مورد استفاده قرار میگیره

2731
نی نی منم بهمن دنیا میاد انشالله من فقط یه دونه گرفتم بلوز شلوار تقریبا گرم اونم واسه واکسن والال ...

عزیزم ماه های اول ادم خیلی مجبور میشه بیرون ببره 

یا میری بهداشت یا دکتر یا ازمایش یا خونه ی اقوام مهمونی 

به امضام وتاپیکام سربزنین گلم

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2738
بلوز پشمی شلوار پشمی از اونا ک داخلش انگار حوله است  زیر دکمه ی کلفت  ی دونه هم از ا ...

دقیقا امروز یدونه حوله ای دیدم که کارتونی بود کلاهش خرگوشی بود ولی بنظرم برا بچه سه چهار ماهه بود منم نخریدم. میگم یدونه کافیه چون دو ماه نهایتا سه ماه بعدش هوا اینجا گرم میشه

منم بهمن زایمان میکنم دوتا سرهمی گرم گرفتم و دوتا بافت بعدم نوزادو ک توزمستون دیگه بیرون نمیبرن ببرنم علاوه برلباس تو قنداق فدنگیش میزاری

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

یه دست بافتنی سبک بافتم براش 

یه دسته لباس جنس مخمل و کلفت  میگیرم

بیشتر بچه ها تو قنداق و پتو اند نمیشه خیلی پوشوند چون عرق میکنند بعداز پتو در میاری سرمامیخورن باید دمای بدنشون نرمال باشه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
عزیزم ماه های اول ادم خیلی مجبور میشه بیرون ببره  یا میری بهداشت یا دکتر یا ازمایش یا خونه ی ا ...

مهمونی که میخوام نرم عزیزم

اخه نمیدونم مثلا سایز صفر بخرم خیلی هم گرونه گرما مثلا یه سرهمیش 250 تومن نمیدونم اندازه میشه نمیشه...

الان کلی لباس صفر خرید که بابتش استرس دارم 

گفتم نهایت اگه لازم شد همون موقع میخرم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
منم بهمن زایمان میکنم دوتا سرهمی گرم گرفتم و دوتا بافت بعدم نوزادو ک توزمستون دیگه بیرون نمیبرن ببرن ...

عکس میدی؟

من امروز یه ست جعبه ای دیدم با کلاه سرهمی و اینا 230 بود روش کار شده بود 

2706