2733
2734

یدونه لباس مجلسی دارم بالا تنش گیپوره رنگشم مشکی فقط ازرنگ پایین تنش خوشم نمیاد قرمزه میخام ی پارچه مشکی حریر بخرم دامنشو مشکی بدوزم الان عکسشو میزارم ببینید این مدلی بدوزم قشنگ میشه 

ما که سخت نمیگیریم خودش سخت میگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دامن پلیسه دوباره مد شده 

خیلیم قشنگه 

اگه دوسداری حریرو پلیسه کن بدوز 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2731
2738
یعنی بالاش مشکیه دامنش قرمز؟جنس دامنش چیه؟

جنس دامنش حریر قرمز منم میخام بجای قرمز مشکی حریر بدوزم این مدلی بشه مثل این عکس

خوبه اره پوشيده هم هست

حالا باز اگه يه تغييراتي بدي خوشگلترم ميشه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
خوبه اره پوشيده هم هست حالا باز اگه يه تغييراتي بدي خوشگلترم ميشه

ما عروسی هامون زیادشون مختلط هستش بخاطرهمین این مدل رو انتخاب کردم بنظرت دامنشو عوض کنم مشکی حریر بدوزم قشنگ میشه?

2706