2737
2739

دار شدن هم قصد جدایی نداشتم ولی بازم راضی نبودم... شوهرم خیای بده.. معتاد و سیگاری

نیست.. 

دست بزن داره تو دعواها... خرچ کن و پول درار و دنبال زندگی خوب کردن بهتر کرذن نیست... ( با اینکه میبینه بچه دوقلو داریم دنبال شغل دوم نمیره جاش میره دنبال خوش گذرونی ها و علایق خودش) 

از زندگی کم میذاره... ( خیلی خرج خونه و من نمیکنه... 

مثلا من زایمان کردم یه کادویی طلایی معمولا میگیرن نگزفت.. 

( بملند که تو این 6 سال یه بار به من هدیه ( تدلذی ی سالگرد ازدواجی عیدی چیزی نداد... 

همیشه پول لباسی چیزی رو با بدبختی ازش میگیرم... 

همیشه ها... 

واسه خونه بخوام چیزی بخرم اصن روم نمیشه از این بخوام جرات ندارم چون میگه لازم نیست... بخ ام بخرم باید یواشکی با پ. ل خودم بخرم.. 

پدل دندونپزشکی منو نمیده هی میگه برو جای ارزون 

کلی تا الان دعوا کردیم تو این سالها... منو میزنه حمله میکته... داد و دندون سابیدن و حالتای عصبی گرفتن و میگیره... یه بار منو گرفت با موهام کشوند رو زمین... 

دایم طرف جاریام و داداشاشو و ننش اینارو میگره.. 

تو داستانی که جاریم درآورد طرف اونو گرفت... با اینکه حق با من بود.. 

کلا که با من زیاد رابطه نداره... الانم یکسالو نیمه رابطه نداریم چون باردار بودم و بچه ها کوچیکن دایم بچه داری میکنم. دوقلو 6 ماهه دارم. 

حتی از دست زدن به من ( برا خاطر غیر س.. هم ابا داره ( مثلا انقد خسته و لهم بهش میگم یکم دستامو شونمو ماساژ میدی... هزار بار خواستم عین هزار بارو طفره زفته به بهانه هایی... 

کلا مثل خواهر برادر که هیچ عین دو تا همخونه دشمن هستیم... 

کمک بچه داری و خونه که نمیکنه  میگه وظیفه توئه.. 

کلا به خواب و استراحت و غذا خوردن من حسوده... 

برا جون خودش جهوده تا یذره سردش میشه میگه آنفولانزا گرفتم میزه استراحت میکته ولی من تو کل بارداری فقط نمردم همه مدل دردی کشیدم سردرد و تهوع و.... درد های متنوع و... ورم و 

.. دو ماه اخر کلا یه ثانیه نخوابیدم رو مبل تا صبح مینشتم فک میکزدم

اصن نگفت خرت به چند من. 

کلا منو نمیبینه.. 

ولی من بازم نمیخوام مطلقه شم... فقطم چون جلیی ندارم و پول ندارم مهریمم میگه نمیدم ( ندارم) خودمم نمیخوام آبروم بره..  کسیم نیست دیگه بعدش ازدواج کنم.. قبلشم که بچه نداشتیم به همین دلیل ها جدا نشدم... 

کسی شبیه من هست؟ دلداریم یده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم شما دقیقا مثل کسی هستی که زخمی عمیق داره اما هی روش نمک میپاشه . ما چی بگیم که دلداریت بدیم؟ بگیم بسوز و بساز؟ خوب تو میخوای بسوزی. اون طفل های معصوم چه گناهی کردن به این دنیا اومدن؟ که فردا شاهد دعواهای شما و بی  محبتی به همدیگه باشن؟ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

عزیزم هیچ زندگی ایی بدون نقص نیس. خلاصه یکی دوجاش میلنگه. ۸۰٪مردا نمتونن بین زن و خانواده ی پدریشون مدیریت کنن. حالا که بخاطر بچه ها موندی، باز بگرد یه راهی پیدا کن به دلش مهربونی بیاد. والا طلاقم مشکلات خودشو داره.

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2740

عزیزم زندگی سختیه وقطعا ادم سرسخت و زرنگی هستی . سعی کن یه پولی جمع کنی بری پیش یه مشاور خوب بهت یاد بده چطور شوهرتو رام کنی و سربه راه.ان شاالله خدابه خاطر دوتا نی نی به زندگیت رنگ ارامش بده.

عزیزم تمام وقتتو بزار واسه طفل های معصومت باهاشون خوش بگذرون تفریح کن شوهرتم  یمدت بزار کنار خودش برمیگرده یجور شاد رفتار کن بسوزه زیاد تمییز کاری نکن خودتو خسته نکن برای خودت ارزش بزار بخودت برس با بچههات بازی کن وقتی خوابن توام بخاب به خودت ارامش بده

عزیزم چرا خودتو تغییر نمیدی؟؟درسته مرد رییس یه خونه اس اما زن خیلی راحت میتونه مردشو بگیره توو دستاش.ازخودت شروع کن.ب خودت حسابی برس اعتماد بنفستو بالا ببر.شاد باش.غرغر کردنو بذار کنار.برای همسرت محیطِ شاد درست کن.کادو بخر براش دلبری کن.ناز کن.از نو شروع کن !!یعنی چی ک یکساله رابطه نداری!!!!اول ببین ایراد کار کجاست.باور کن میتونی عوضش کنی.اگه آدم معتقدی هستی هرروز سوره مزمل بخون و فوت کن ب یه شیرینی مطمین باش میاد سمتت.بچه جای خود داره ولی سعی کن اول رفتار خودتو اصلاح کنی ببینی ایراد کارکجاست

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
2706