2733
2739

اینکه تند تند تو اینستا استوری بذاری اونم از کاری روزمرت که به کسی جر خودت مربوط نیست

یا اینایی که عکس شوهرشون میذارن پروفایل خودشون 😳چه معنی میده موبایل توعه خط توعه اکانت خودت شوهرت چیکار میکنه تو پروفایل (تکی منظورم.وگرنه دونفره خوبه)

حرص نخور شوما😎بیخیال

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اونایی که هر انفاقی توزندگیشون و خانوادشون میفته سریع پروفایل میکنن ،مسافرت و ازدواج و تولدو مرگ و ....

یعنی قشنگ سایت خبرگزاریه ،پروفایل بعضیا 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

اینکه تو اینستا از یه زاویه ای بدون ارایش فیلم و عکس میدارند بعد گریم و ارایش میکنن مثلا قشنگ میشه اونوقت همه می نویسن لولو تبدیل به هلو

خوب ادم عاقل اون زاویه که معلومه دماعت مثل خرطوم میشه بعد هم وقتی میدونی اینهمه توهین میشه چه فازی داری این کار را میکنید

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

عکس بچه هاشونو میزارن اینستا زیرش مینویسن شلام علادت دالیم دلم بلاتون تنگ شده بعدشم مینویسن ماشااله  لا حول ولا قوه الا بالله😐😐😐😐😐 

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
جویدن ادامس با دهن باز 

وای کلاً با جویدن آدامس تو مکان های عمومی و جمع مخااالفم ،مخصوصا اینایی ک با سر و صدا میجون 😑😑😑

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...