2737
2734

غیرتی بودن خوبه که مواظب طرف باشه محافظت کنه ازت نذاره کسی دلتو بشکنه نه از اینا که بهشون میگن غیرتی هی میگن موهاتو بکن تو پاچت کوتاهه و این چزت و پرتا

این جور غیرتا شاید برا مدتی جالب باشه بعد حال ادمو بهم میزنه

من فانتزیم یه مرد با ادب و متشخصه که فقط با من راحته و من اولویت زندگیش باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه شرایط سختی داری وقتی توی اینجور محیطی زندگی میکنید باید برای همسرتون عادی باشه 

میگه اونا اینجا بومی هستن تو نمیتونی مث اونا باشی.بخدا ی ماه بود بیرون نرفته بودم امروز بردم بیرون با جرو بحث بردم با چشم اشکی اوردم

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2731
2740
بد دل نه غيرتي ب دل بشين

کلا از مردی که تعیین تکلیف کنه برام بیزارم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
میگه اونا اینجا بومی هستن تو نمیتونی مث اونا باشی.بخدا ی ماه بود بیرون نرفته بودم امروز بردم بیرون ب ...

به اعتقاد من هیچ چیز ارزش این رو نداره که یه زن بخواد ازادیشو از دست بده سعی کن متقاعدش کنی نه فقط برای لباس برای اینکه باید ازاد باشی 

شوهر من الان شبیه  فانتزی تو هستش😂اوایل ازدواج خیلی گیرمیداد الان بعد چند سال ازاد تر شدم همه جا میرم خودم اما رو خیلی چیزا حساسه مثلا پرده خونه کنار باشه شبا حساسه میگه پرده رو بنداز یا میگه ارایش بیرون زیاد نکن خوشگل میشی نگات میکنن اونوقت من دیوونه میشم یا با مردای غریبه یا فروشنده زیاد حرف نزن بدم میاد اصلا یه وضعیه  ها😂😂😂حالا الان خیلی بهتر شده اوایل ازدواج  بخوام تعریف کنم که دیگه هنگ میکنی

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
من خودم خيليي تخسم  دلم ميخاد بكي باشه من ازش يكم حساب ببرم

تو زندگی با این آدما به مشکل میخوری 

من از هیچکس حساب نمیبردم ، الانم نمیبرم .. هر چی هست احترام و تعهد و محبتِ

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
حق داري

والااااا من احساس میکنم یه نفره ک نو خیلی دوست داره اینو اطرافیانمم فهمیدن. و خیلی وقتا فاز غیرت برمیداره واسه من. ولی خفه خون گرفته چیزی نمیگ اصلا

2706