2733
2739
عنوان

چرا زمان به عقب برنمیگرده ؟

75 بازدید | 7 پست

خیلی اشتباهارو نمیکنم مخصوصا خودکشی ک باعث شد زیبایی یکی از اعضای بدنم بره خاطرات تلخ داره نابودم میکنه  برام دعا کنید حال دلم خوب بشه و مشکلم حل بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم. درخواست دوستیمودوستیمو قبول کن تا شماره واتس بدمتون اگه دوست داشتین بیاید گروهم. شرایطشو واتس بهتون میگم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 

عزیزم به دید خوب نگاه کن به موضوع.

خیلیا مشکل داشتن و دارن اما همین  مشکل باعث شد تا خودشونو کشف کنن و رو تواناییشون تمرکز کنن وبرن بالا.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
من استعدادی ندارم

منم اول نمیدونستم چه استعدادی دارم. اما شروع کردم به خودشناسی، کتابخوندن،و...واینطور خودمو و استعدادمو کشف کردم

2738