2733
2739
عنوان

خانوما 😪میگم شماهام شوهراتون فش خواهر مادر میدن بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 4779 بازدید | 251 پست

عزیزم خیلی متاسفم که اینو میگم ولی این آقا نه تنها شوهر بددهنی هست بلکه پدر نالایقی هم هست جلوی بچه ها خجالت نمیکشه این حرفا رو میزنه ؟؟؟ به مغز جلبکش نمیرسه چه بلایی سر روح و روان بچه ها میاد؟؟ 😡😡😡

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
عزیزم خدا کمکت کنه دعواتون سر چی بود فحش داد؟

هیچی گوشیش گم کرده بود پی گوشیشی میگشتیم گفت زنگ بزن از گوشیش گوشی منم شارژ برقی نداشت برگشت گفت اونم فلان مادر که همیشه روشنه الان شارژ نداره😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره دیگه مشخصه از بس مرتیکه ظاهرش مذهبیه پدرتم فک میکنه ادمه

اره بخدا نه بابام همه فک و فامیل میگن با سر رفته تو کوزه عسل شوهر من بیکاره ولی همه فکر میکنن یه پست مهم دولتی داره تازه چند تا از اشناهای نزدیکمون گفته بودن این سرش به کجا خورده اومده اینو گرفته😐اخه من یکم ریزه میزه ام ولی ظاهرم خدایی خوبه تعریف نباشه ولی چون شوهرم درسته و هیکلی و یه قیافه با ابهتی داره همه فکر میکنن خیلی خوبه من تا نرفتم زیر یه سقف واقعا از باطنش باخبر نشدم😞

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

یکبار بهم فحش مادر داد قیامت کردم گفتم خوش به اون روز که دوماداتون حواله خواهرمادرت بدن. بعدشم 2 ماه نذاشتم بیاد خونه بابام گفتم غلط میکنی فحشش میدی بعد سر  سفره اش میخوای بشینی الان دیگه سالهاست فحش نداده

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
برگرد پستتو بخون فقط بعدش هم مخاطب تو ،کل کسایین که تو این تاپیکن یعنی اونایی که شوهراشون آدمن دروغ ...

من پستمو خودم نوشتم، دیگه لازم نیس ک برگردم بخونم 

مخاطب من همه نی نی سایتیا هستن

ولی درسته من داشتم تایپ میکردم هنوز کسی کامنت نذاشته بود،که بگیم اره من منظورم ب اون کاربر بود 

اول با حرف بعد با دعوا بعد قهر بعد با واکنش باید تنبیهشون کرد واکنشم اینه همونی ک حواله میده رو ی جور بزنی ک تا صبح کلاغ پر بره بگو ی بار دیگع فحش بدی و از این عنتر بی ریخت مایه بزاری میزارمش رو سینت

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2740
از کجا اوردی این آمارتو؟نصف مردا فحش رکیک زشت به مادر و خواهر زنشون میدن؟! ما که ندیدیم.اینا مرد نیس ...

🙈🙈🙈🙈وای خدا چقدر درمورد این جمله بازخواست شدم...بقیه پستهام هم بخون🙈🙈🙈🙈پیش درد و دل خانمها که بشینی...این یکی از مسئله های آزار دهنده شون هست...تو همین نی نی سایت...کلی تاپیک در مورد توهین به خونواده شون میزنن🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

الان دوباره یه تاپیک دیگه زدن...من در روز کلی اینجا تاپیک میبینم...که مینویسن به خونواده ام توهین می ...

ان شاءالله سربه راه بشن از من ناراحت نشو من اکثرا تو این تاپیک ها نمیرم بخاطر اون ندیدم ببخشید 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
هیچی گوشیش گم کرده بود پی گوشیشی میگشتیم گفت زنگ بزن از گوشیش گوشی منم شارژ برقی نداشت برگشت گفت اون ...

😞😞😞واقعا همسرت نیاز به مشاوره داره

شده جدا شو میخوای بقیه عمرتم به گریه و فحش خوردن بگذره

خاک بر سر مردی که باعث آزار زنش بشه

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
ان شاءالله سربه راه بشن از من ناراحت نشو من اکثرا تو این تاپیک ها نمیرم بخاطر اون ندیدم ببخشید 

نه ناراحت نشدم...کلی به خاطر این جمله باز خواست شدم😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️انشالله همشون سر به راه بشن

2706