2703
2553
عنوان

خانوما 😪میگم شماهام شوهراتون فش خواهر مادر میدن بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 4772 بازدید | 251 پست
فقط همین یه نمونه کم مونده بود تو زندگیم چقدر بی تربیتن شوهراتون من بهم همچین حرفی بزنه زبونشو تیکه ...

شما از نزدیک ندیدی این مردا رو. همسایه طبقه پایینی ما از بس فحشای رکیک به زنه میداد مو به بدن آدم سیخ میشد. نگاه به همسر خودت که آقاست نکن.در برابر اینا هیچ کاری نمیشه کرد. هر کاری بکنی بدترش میکنن. از دست دعوای اینا آرامش نداشتیم. یه سال نشده بود خونه خریدیم از دست آزار اینا از اون خونه فرار کردیم. جریانش مفصله.

حالاشماجز کدوم دسته ای؟شوهرت فحش ناموسی میده بهت یا ته تهش میگه نادون؟!!!

ن والا فوش ناموسی نمیده 

غلط میکنه اگ فوش ناموسی بده 

ولی دیگه نادون هم نمیگه 

در حد کثافت و اشغال و عوضی

اشتباه نشه اگ شروع کنه ب فوش دادن منم همون فوشهای خودش رو صد برابر بیشتر بهش برمیگردونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا از این جمله کلی تعجب یکنن...بقیه نظرهام هم بخون...البته اگه توجه کرده باشی...روزی دوتا یا بیشتر ...

اخه گفتی همه اینجورن بعد خندیدی حداقل بقیه ناراحت بودن

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2456
تنها خ بیش اینه بابامو خیلی دوست داره البته اینم به نفع من نیست به ضررمه چون بابامم خیلیییی دوستش دا ...

اره دیگه مشخصه از بس مرتیکه ظاهرش مذهبیه پدرتم فک میکنه ادمه

یه صلوات واسم میفرستی❤؟
یبار گفتم بریم مشاوره یه سیم چندتا باهم پیچیده چاه باز میکنه چندتا چنان محکم زد دوماه نمیدونستم به پ ...

عزیزم خدا کمکت کنه

دعواتون سر چی بود فحش داد؟

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
واااای این چیه🤤 ی صحنه فیلمه؟؟

ن استوری اینستای یکی بود برش داشتم برا یکی دوستام الان به کارم اومد😂

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2714

شوهر منم از اول بددهن بود،تو دعوا ب همه فحش ناموسی میده،اخرین بار امشب بهم فحش ناموسی داد منم گفتم مادر خودت،مامانته،دست دراز کرد بزنه منم دستشو چنگ انداختم..وقتی مرد بیشعور باشه کاریش نمیشه کرد،وقتی ننش بجا اینکه تربیتش کنه فقط بچه میزاییده نتیجش میشه این،مارو بدبخت میکنن.یبارم داداشم شنید اومد یقشو گرفت،تا به مدت ب گوه خوردن افتاده بود ولی هرروز تو رانندگی،یا توی هرشرایط این حرفارو تکرار میکنه نمیتونه ترکش کنه.با منظور نمیگه،عادت شده براش،ولی ادم منفجر میشه این حرفارو میشنوه،

من اوایل گفتم جواب ندم تا کم کم بزاره کنار،عادته دهنش شده دست خودش نیس،ولی میبینم فایده نداره،الان تا بگ میگم مادر خودت،خواهر خودت.

الان ینی چی که واسه ما عادیه واسه شما نیس؟ ینی چی  شما شعور داری ما نداریم؟  چرا همیشه ...

برگرد پستتو بخون فقط بعدش هم مخاطب تو ،کل کسایین که تو این تاپیکن یعنی اونایی که شوهراشون آدمن دروغ میگن؟حتما باید تو دعوا کتک و فحش باشه ؟ببخشیدا از پستت این استنباط میشه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
از وقتی این سایت عضو شدم تاپیکا رو میخونم  واقعا میفهمم چقدر زندگیم جهنمه والا خوشبحالتون 😭😭 ...

عزیزم فکر نکن بقیه تو بهشتن. یکی فحش میده یکی کتک می زنه. یکی بیکاره....

ولی تو هم سربسرش نذار که کار بیخ پیدا کنه. گرونیه ملت رد دادن. خودمون باید به داد زندگیامون برسیم

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
اخه گفتی همه اینجورن بعد خندیدی حداقل بقیه ناراحت بودن

الان دوباره یه تاپیک دیگه زدن...من در روز کلی اینجا تاپیک میبینم...که مینویسن به خونواده ام توهین میکنن...استیکری که گذاشتم اشتباه بود...خواستم به استارتر بگم...همه مردا فرشته نیستن که فحش ندن...همه جور آدمی پیدا میشه😊

2706