2737
2734
عنوان

در چه حالید

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 73 پست
تو فکر اینم شوهرم از خر شیطون میاد پایین یا نه

انشاالله که میاداز خر شیطون

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 

تازه ظرفا رو شستم اومدم رو تخت دراز کشیدم تو اتاق تاریک خیلی خسته ام از صبح سر پام 

الانم میخوام پاشم برنجه غذامو درست کنم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فکر اینکه یه خونه ۷۰_۷۵ متری دوخواب که میخوام چرا پیدا نمیکنم😔

پیداه میشه فقط خیلی کوچیک این طوری

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 
2731
توفکرهمه چی بخدا ⁦☹️⁩شوهرم میگه داری آب میشی 

اخ عزیزم همه چیز انشاالله درست میشه

استراحت 

من زنده بودم اما انگار که مرده بودم...از بس که روزها را از نو شمرده بودم..یک سال دور و تنها ,تنها به جرم اینکه  او سرسپرده میخواست اما منننن❤ دل سپرده بودم❤
2740
پیداه میشه فقط خیلی کوچیک این طوری

خب چیکار کنم گرونه خونه ها مجبورم انقدی بخرم تازه اگه بتونیم از این ۴۵ متری که الان دارم بزرگتره خیلی راحتتر میشم

با یه بچه خوبه باز 

امادم منتظرم همسرمم اماده شه بریم پارک اولین مردیه میبینم اماده شدنش بیشتر زن طول میکشه😐🐀

😅😂😂😂😂😂

منتظرم فوق لیسانسه ها شروع بشه 

مث من شروع شد😊😊

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2706