2737
2734
عنوان

چرا پریود نمیشم😢

57 بازدید | 5 پست

سلام دوستای گلم،من مدتیه پریود نمیشم،بعد از زایمانم آمپول جلوگیری زدم هورمونام بهم ریخت،همش لکه بینی دارم. سونو دادم گفتن رحمت سالمه کیست نداری،تخمدونات هم سالمن. چکارکنم  

اللهم وكلتِك أمري. 

هیچکار خواهر منم تا 6 ماه بعدزایمان پری نمیشد

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان تقریبا 9ماهه پری نشدم

اگه شیر میدی طبیعیه 

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728
اره شیر میدم ولی به نظرتون ازامپولی ک زدم نیست

اون یکم باعث اختلال میشه اما دیگه 9 ماه که نه